UBS SİGORTA

1423
Mürsel Bezci
Çankaya Mah. Simon Bolivar Cad. Ebuziya Tevfik Sok. 11/A Çankaya , Ankara
Şirket Tanımı

UBS Sigorta; deneyimli bir sigorta brokeri, risk ve hasar danışmalık firmasıdır. Kendini, işletmelerin uzun ömürlü olması için risklerin güvence altına alınmasına adamıştır. UBS Sigorta, tehlikelerin gerçekleşmesi durumunda, hasar süreçlerinin izlenmesi, hak kayıplarının önlenmesine yönelik çalışmaların yapılması ve İşletmelerin faaliyetlerinin kesintisiz devam etmesi için çalışır. Sunduğumuz hizmetlerde sektörün en başarılı, alanında son noktada bilgi sahibi insan kaynakları ve 1.Sınıf sigorta şirketleri ile çözüm ortaklığı kurarak en uygun ürün ve alternatifleri sunarız. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterimize en hızlı ve iyi hizmeti vermek için kullanırız. Amacımız, hep daha fazlasına cesaret etmeniz için siz ve girişimcilik ruhunuza güç vermektir.

Hizmet Tanımı

Sigorta Sağlık Sigortası Araç Sigortası Konut Sigortası İşyeri Sigortası Ferdi Kaza Sigortası Seyahat Sigortası Tekne Sigortası Nakliyat Sigortası Zorunlu Trafik Sigortası Yol Yardım Hizmetleri Site Paket Sigortası Bireysel Sağlık Sigortası Tamamlayıcı Sağlık Sigortası İşyerim Paket Sigortası İnşaat All Risk Sigortası Elektronik Cihaz Sigortası Makina Kırılması Sigortası Montaj Sigortası

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Sigorta Şirketleri ve Sigorta Acenteleri kategorisine ait olan ve Ankara Çankaya lokasyonunda yer alan UBS SİGORTA kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Sigorta Şirketleri ve Sigorta Acenteleri kategorisine ait olan ve Ankara Çankaya lokasyonunda yer alan UBS SİGORTA kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?