TTCAR RENT A CAR

109626
Talip Çakmakçi
Merkez Mah. Şamlı Sk. Yıldız İş Merkezi No:23/7 Avcılar/İSTANBUL
Şirket Tanımı

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ilke edinen TTcar Oto Kiralama, araç kiralama hizmeti vermek amacıyla 1999 yılında Istanbul'da faaliyete başlamıştıir. Avcılar merkezli firmamız İstanbul'un geneline hizmet verebilmektedir.

Geniş araç filomuzla istediginiz özelliklerde konforlu, temiz, bakımlı araçlarımız ile siz değerli müşterilerimizi memnun etmek hedefimizdir.En uygun fiyata en iyi hizmet anlayışına sahip TTcar Oto Kiralama  teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri sizlere sunmakta gecikmeyen yapısı, filosunun yeniliği ve çesitliliği, kalitesi ve güvenilirligiyle sürekli kendini yenileyen bir firma olarak siz değerli misafirlerimize hizmet vermekten her zaman mutluluk duyacaktır.
MİSYONUMUZ
 
Müşterilerinin kısa ve uzun dönemli araç kiralama ihtiyaçlarını hizmet avantajları, İstanbul genelinde karşılayan çalışanları ile Rent a Car firmamız, iş ortakları ve toplum için değer oluşturarak sürekli gelişen kurumsal ve güvenilir bir araç kiralama hizmet şirketidir.
 
VİZYONUMUZ
 
10 yılı aşkın tecrübesi ile, lüx ve güvenli araç filosuyla konfor anlayışınıza yeni bir boyut kazandıran TTCar Rent a Car Araç kiralama ihtiyaçlarınız anında size bir telefon kadar yakın.
 
Kaliteden ödün vermeden yola çıkan firmamız, güler yüzlü çalışanları ile müşterilerine güvenli, rahat ve ekonomik Araç kiralama hizmet vermeyi ilke olarak benimsemiştir.

Hizmet Tanımı

Oto Kiralama , Araba Kiralama, Lüks Oto Kiralama, Ticari Araba Kiralama, Günlük Araba Kiralama Günlük Araç Kiralama, Aylık Araç Kiralama, Vip Araç Kiralama, Ticari Araç Kiralama, Lüks Araç Kiralama

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Uzun Dönem Araç Kiralama kategorisine ait olan ve İstanbul Avcılar lokasyonunda yer alan TTCAR RENT A CAR kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Uzun Dönem Araç Kiralama kategorisine ait olan ve İstanbul Avcılar lokasyonunda yer alan TTCAR RENT A CAR kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?