Tkart Emlak Silifke

1240
Tamer Kart-Necmi Acar
Atakent Mahallesi SUSANOĞLU, PAŞAİNİ SOKAK 27/A, 33940 Silifke/Mersin
Şirket Tanımı

Hakkımızda Tkart emlak, emlakçılıkta en geniş, en kapsamlı ve en doğru bilgiyi siz müşterilerimize sunmayı hedefleyerek kurulmuştur. Mülk sahipleri ve müşterilerimizle aramızdaki güveni sağlamak en başta gelen görevlerimizdendir. Biz müşterilerimizin ve mülk sahiplerinin en kısa sürede bilinçli bir şekilde hedeflerine ulaşmasını sağlayan bir gayrimenkul danışmanlık firmasıyız. Tkart emlak mevcut yasa ve yönetmeliklere uygun, siz değerli müşterilerimizle bir araya gelmeyi hedeflemektedir. Misyonumuz Müşterilerimize en doğru emlak seçeneklerini sunmak. Müşterilerimize güvenilir ve hızlı bir hizmet vermek. Emlak sektöründeki tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak. Umarım hayallerinize ilk adımı Tkart ile atarsınız. mersin susanoğlunda 2+1 satılık ve kiralık daireler, mersin susanoğlunda 1+1 satılık ve kiralık daireler, mersin susanoğlunda 3+1 satılık ve kiralık daireler, mersin atakentte 4+1 satılık ve kiralık daireler, mersin atakentte arsa alım satım işleri, mersin atakentte kat karşılığı arsa alımı , mersin atakentte kat karşılığı sıfır daireler, mersin kız kalesinde 2+1 satılık ve kiralık daireler, mersin kız kalesinde 1+1 satılık ve kiralık daireler, mersin kız kalesinde 3+1 satılık ve kiralık daireler, mersin kız kalesinde 4+1 satılık ve kiralık daireler, mersin kız kalesinde arsa alım satım işleri, mersin kız kalesinde kat karşılığı arsa alımı , mersin ayasta kat karşılığı sıfır daireler, mersin ayasta inşaat plan proje ve taahhüt hizmetleri, mersin ayasta satılık ve kiralık dükkan ve işyerleri , mersin ayasta uygun fiyat kiralık daireler , mersin ayasta inşaat mütahitleri , mersin kömükte inşaat mütahitlik hizmetleri , mersin kömükte en kaliteli inşaat firmaları , mersin kömükte arsa alış fiyatları , mersin kömükte arsa satış fiyatları, mersin kömükte emlak ve gayrimenkul danışmanlık hizmetleri, mersin çankaya mahallesinde sıfır satılık daire fiyatları , mersin çankaya mahallesinde en güzel satılık daireler, mersin çankaya mahallesinde en güzel daire satışları , mersin çankaya mahallesinde en iyi inşaat firmaları, mersin çankaya mahallesinde uygun fiyata 2+1 daire satanlar, mersin silifkede uygun fiyata 2+1 daire , mersin silifkede 3+1 daire satışı yapanlar, mersin silifkede satılık 3+1 daire fiyatları, mersin silifkede 2+1 daire satışı yapanlar, mersin silifkede satılık 2+1 daire fiyatları, mersin silifkede inşaattan satılık daire, mersin silifkede uygun fiyata satılık daire , mersin silifkede uygun fiyata daire satışı yapanlar, mersin silifkede anahtar teslim daire , mersin silifkede anahtar teslim daire satışı yapanlar, mersin silifkede inşaat ve yapsat firmaları

Hizmet Tanımı

Tkart Emlak Silifke, Silfke, Mersin

Hizmet Bölgeleri

Mersin Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Emlakçılar kategorisine ait olan ve Mersin Silifke lokasyonunda yer alan Tkart Emlak Silifke kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Emlakçılar kategorisine ait olan ve Mersin Silifke lokasyonunda yer alan Tkart Emlak Silifke kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?