TK ARACILIK

1299
Tuncay Kılıç
Peyas Mah. 295. Sok. 80/B Kayapınar 21070, Diyarbakır
Şirket Tanımı

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kendimizi geliştirerek vermiş olduğumuz hizmetler neticesinde Diyarbakır da önde gelen turizm taşımaclığı, kongre, Vip taşıma işini başarıyla yapmanın vermiş olduğu gururunu taşımaktayız. Hareket noktası Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti olan TK Aracılık, üstün teknoloji ve estetiğin büyük önem kazandığı günümüzde, Kurumumuz bilgi, birikim ve tecrübesinin ışığında üstün hizmet anlayışını dinamik kadrosuyla hayata geçirmeye devam etmektedir. Misyonumuz Teknolojiyi güncel takip ederek, müşterilerimizin ulaşımında güvenlik, konfor ve estetiği en üst seviyede sağlamak ve bunun yanı sıra sektörde zirveye emin adımlarla kontrollü büyüyerek, Türkiye’ de istihdam gücünde etkin rol oynamaktır. Vizyonumuz Ulaşım sorunlarını ortadan kaldırmak ve ulaşım maliyetini asgari düzeye çekmek. Sektörün öncü firması olmak, ulaşım çözümlerini uluslararası arenaya taşımak.

Hizmet Tanımı

Servis Taşımacılığı Personel Taşımacılığı Düğün ve Davet Taşımacılığı Kongre Taşımacılığı Kamu Personellerine Özel İndirimli Gezi Tur Taşımacılığı Engelli Taşımacılığı Seminer Taşımacılığı Sempozyum Taşımacılığı Konferans Taşımacılığı Bayi Toplantıları Taşımacılığı Günlük Gezi ve Tur Taşımacılığı

Hizmet Bölgeleri

Diyarbakır Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Sanat Galerileri ve Sanat Evleri kategorisine ait olan ve Diyarbakır Kayapınar lokasyonunda yer alan TK ARACILIK kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Sanat Galerileri ve Sanat Evleri kategorisine ait olan ve Diyarbakır Kayapınar lokasyonunda yer alan TK ARACILIK kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?