TEM STAR TEMİZLİK

1194
Elena Manolya
Çamlık Mah. Şenol Güneş Blv. Civan Sok. 82/A Ümraniye , İstanbul
Şirket Tanımı

Temstar Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Temstar Temizlik, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Kale Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir. Temstar Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile %100 müşteri memnuniyet garantisi ile kurumsal ve bireysel olarak hizmet sağlamaktayız. Mega kent istanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz. İstanbul temizlik şirketleri arasında kaliteye ticari kazançtan daha çok değer veren ender firmalar arasında yer almaktayız.

Hizmet Tanımı

Ev Temizliği Günlük Ofis Temizliği İnşaat Sonrası Apartman/Bina Temizliği Gündelik Temizlik Hizmetleri Cam Temizliği Avm Temizliği

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Temizlik Şirketleri - Ofis ve Ev Temizliği kategorisine ait olan ve İstanbul Ümraniye lokasyonunda yer alan TEM STAR TEMİZLİK kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Temizlik Şirketleri - Ofis ve Ev Temizliği kategorisine ait olan ve İstanbul Ümraniye lokasyonunda yer alan TEM STAR TEMİZLİK kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?