Vallaki Arama Motoru

Tecnoplas Pencere Ve Kapı Sistemleri

İletişim
110282
4.Organize Sanayi Bölgesi 83414 Nolu Cad. No:8 Şehitkamil/GAZİANTEP
Şirket Tanımı

1997 yılından beri yapı sektöründe yer alan firmamız kaliteyi ve yenilikçiliği ilke edinerek sektördeki yerini her geçen yıl artırarak korumuştur.Üretilen ürünlerin kalite kontrolünden geçirilerek müşterilerimizle buluşmadan önce TECNOPLAS güvencesiyle sorgulayan firmamız kaliteyi üretimin bütünü olarak görmektedir Ürünlerimizin tamamı üretimin her aşamasında denetimden geçirilerek,nihai aşamada %100 fonksiyonellik testi yapılarak müşterilerimize sevk edilir.

Firmamız iç ve dış pazardaki potansiyelini koşulsuz müşteri memnuniyeti,yenilikçilik,teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekle artırarak yeni yatırımlara imza atmaktadır. Tecnoplas'ın üretim politikasındaki temel hedefi,sektörel düzeyde profil üretiminden, yan mamullere kadar, bütün üretim kademelerinde oluşan tüm istek ve ihtiyaçları karşılamak,sektörde dışa bağımlılığı ortadan kaldırmaktadır.

Müşterilerimize ekonomik,estetik,çağdaş ürün çeşitliliği sunmak için 7 farklı ürün yelpazesine sahibiz. Tecnoplas Türkiye de 9 bölge müdürlüğü, 420 bayimizle ve yurt dışında 300’e yakın bayi ağımızla, zengin renk ve laminasyon çeşitlerimizle müşterimizle buluşmaktayız.

40.000 m2 lik kapalı, toplam 50.000 m2 lik yeni tesisimizde müşterilerimizin taleplerine hızlı,kaliteli hizmet vermeye devam etmekteyiz. TECNOPLAS fiyatta değil kalitede rekabet eden bir dünya markasıdır.

Hizmet Tanımı

Araban Pvc Doğrama ve Pencere Sistemleri, İç Mimari - Dekorasyon ve Malzemeleri, Cephe Giydirme, Sineklik, Teras Kapatma, Çelik Kapı, Korkuluk Sistemleri, Panjur, Cam Balkon, Mutfak Dolabı, Cnc Kapı, Amerikan Kapı, Çelik Kapı ve Tüm Hizmetler

Hizmet Bölgeleri

Gaziantep Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Etiketler

Tecnoplas Pencere Ve Kapı Sistemleri , Mutfak dolabı , Vestiyer , Gardırop , Amerikan Kapı , Ahşap Kapı , Cnc Kapı , Sineklik , Alüminyum Küpeşte , Cam Balkon , Çelik Kapı , Cephe Giydirme , Teras Kapatma , Korkuluk Sistemleri , Panjur , Alüminyum Doğrama , Katlanabilir Cam Balkon , Akıllı Cam Çatı , Tente Pergola , Pencere Sistemleri , Dekorasyon , Ahşap Doğrama , Boyalı/Membran , Dekorasyon Malzemeleri , Boya , Mantolama , Kartonpiyer , Asma Tavan , Fayans ve Seramik , Alçı Sıva , Söve , Parke ,

Pvc Doğrama & Pencere Sistemleri, Duşakabin kategorisine ait olan ve Gaziantep Şehitkamil lokasyonunda yer alan Tecnoplas Pencere Ve Kapı Sistemleri kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
4.Organize Sanayi Bölgesi 83414 Nolu Cad. No:8 Şehitkamil/GAZİANTEP

Bu firma 20906 kez ziyaret edilmiştir.
Ücretsiz İlan Sitesi
Vallaki Arama Motoru