Web Site Oluşturun

TAŞKIN ORGANİZASYON

2208
KEMAL TAŞKIN
Osmangazi cad. Virgül sokak Adalış Sitesi A/6 Blok Daire:1 Esenyurt/İSTANBUL
Şirket Tanımı

Özel günlerin en güzel şekilde geçmesi için organizasyonun da mükemmel olması gerekir. Bu alanda uzun yıllardır deneyimimiz ile müşterilerimize hizmet vererek aradıklarından fazlasını elde etmelerine yardımcı olmaya Taşkın Organizasyon farkıyla devam ediyoruz. Beylikdüzü, Halkalı, Esenyurt ve çevresinde müşterilerimizin hizmetinde olduğumuz organizasyon firmamız ile keyifli günlerinize renk katacaksınız. Açılış organizasyonu, sünnet organizasyonu, kına, düğün, doğum günü organizasyonu,dış çekim, balon süsleme fuar etkinlikleri ve daha fazla kategoride hizmetlerimiz ile en iyi sonuçları sunduğumuz Taşkın Organizasyon ile eğlencenin ve organizasyon hazırlamanın keyfini yaşayacaksınız. İletişim bilgilerinden firmamıza ulaşarak aradığınızın en iyisine sahip olabilirsiniz. Sizin için en mükemmelini sağlamak, bizim için onurdur.

Hizmet Tanımı

Açılış organizasyonu, sünnet organizasyonu, kına, düğün, doğum günü organizasyonu,dış çekim, balon süsleme fuar etkinlikleri

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Parti ve Düğün Organizasyonu kategorisine ait olan ve İstanbul Esenyurt lokasyonunda yer alan TAŞKIN ORGANİZASYON kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?