Talia Yaşar Bakdur İlkokulu

207744
Atadan Caddesi No1 Etlik Ankara
Şirket Tanımı

Öğrenci-öğretmen ve veli üçgeninin her aşamada yer aldığı teknolojik donanımları kullanan ve yararlanan, öğretim yanında eğitim, kültür ve sosyal faaliyetlerle kendini duyuran, öğrenme isteğini canlı tutan, başarının ödüllendirildiği ve “BEN” yerine “BİZ” düşüncesiyle hareket edilen bir ortamın oluşması.

Hizmet Tanımı

Atatürkçü düşünceye sahip, bilimsel ve teknolojik gelişmelere uyum sağlayan, kendi çevresi ile barışık, temeli sevgi olan bir anlayışa sahip, soran, sorgulayan, kendi kendine yetebilen, çevreye duyarlı, sosyal ve kültürel etkinliklerde merkez konumunda olan, hep daha fazla başarıyı amaçlayan örnek bir okul olmak hedefimizdir.

•Resim yarışmalarına katılım (Uluslararası düzeyde yapılan, Ulaştırma Bakanlığı tarafından düzenlenmiş ‘Denizin Sesi’ konulu resim yarışmasında Türkiye 1.’liği. AOÇ’nin 84. Kuruluş yılı sebebiyle düzenlenen yarışmada, 2009 yılı Ankara 1.liği. Jolly Tour ve MEB işbirliği ile düzenlenen “Hayalimdeki Tatil” konulu yarışmada Türkiye 1.liği. “Barış ve Kardeşlik” konulu resim yarışmasında “Özel Ülke Ödülü”•Öğrencimiz, 2012 yılında Ankara ‘da düzenlenen 50mt. serbest dalda yapılan yüzme yarışmasında Ankara 2. Liği. ,2010 yılında Ankara ‘da düzenlenen 100mt sırt üstü yüzmede Ankara 1. Liği. almıştır.•Öğrencimiz,2011yılında ilkokullar arasında düzenlenen Bayrak Yarışında 3.olmuştur. •Geleneksel Çocuk Yarışmalarında 2012 Bölge 2.’liği •Bilgi yarışmalarına öğrenci katılımı ve çeşitli dereceler.

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve Ankara Keçiören lokasyonunda yer alan Talia Yaşar Bakdur İlkokulu kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve Ankara Keçiören lokasyonunda yer alan Talia Yaşar Bakdur İlkokulu kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?