Kurumsal Web Sitesi

Süper Emlak

106672
Edremit/Balıkesir
Şirket Tanımı

1998 yılında cam mozaik satışı ve uygulamasıyla başladığımız inşaat sektörü, 2007 yılında Websitem Emlak olarak konut faaliyetleri ile İnşaat sektöründe yerini almıştır. 2007'den bu güne kadar Türkiye'de birçok konut inşaa etmiştir. Websitem inşaat adı altında konut, Cam Mozaik ve Duşakabin Sistemleri ile faaliyetlerini sürdüren firmamız 2014 yılından itibaren Emlak Sektörüne de giriş yapmıştır. Değişen ve gelişen ülkemizde, modern yaşam standartlarına uygun konutlar üretilmesi ihtiyacı doğmuştur. Ancak devam eden konut açığını karşılamak ve sektörün güçlü bir temsilcisi olacak güven, kalitenin simgesi olmuştur.

Hizmet Tanımı

Satılık Daire, Satılık Arsa, Satılık Tarla, Satılık Daire, Satılık Arazi, Satılık Dükkan, Satılık Müstakil Ev , Satılık Villa, Satılık Yazlık, Satılık Bahçe, Satılık Bina, Satılık Zeytinlik, Satılık Dükkan, Satılık Eşyalı Daire, Satılık Bağ, Satılık İşyeri, Kat Karşılığı Arsa, Satılık Yazlık, Satılık İşyeri, Satılık Ofis Büro, Satılık Villa, Satılık Ofis Büro, Satılık Tarla, Satılık Residence, Satılık Çiftlik

Hizmet Bölgeleri

Balıkesir Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Emlak Gayrimenkul kategorisine ait olan ve Balıkesir Edremit lokasyonunda yer alan Süper Emlak kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?