Web Site Oluşturun

SUNA ELEKTRONİK

2321
YUNUS EMRE SUNA
Cumhuriyet mah. Gün Sazak cad. No:98/E Melikgazi/KAYSERİ
Şirket Tanımı

Elektronik sistemler dünyasında en çok kullanılan araçlar, genel olarak fiyat açısından pahalıdırlar ve arızalandıklarında tamir edilmezlerse değiştirilmek zorunda kalırlar. Suna Elektronik olarak bu konuda sizlere yardımcı olarak arızalanan cihazların bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Kamera, plazma tamiri, televizyon tamiri, LED tamiri, LCD tamiri, tüplü televizyon tamiri, ev sinema sistemleri ve uydu montajı işlerinizde güvenle arayabileceğiniz teknik servis merkezimizden en iyi sonuçları elde edeceksiniz. Kayseri/Melikgazi’de hizmetinizde olan teknik servis merkezimiz Suna Elektronik ile kendinizi daha güvende hissedeceksiniz. İletişim numaramızdan arayarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. İşinde uzman, müşteri memnuniyetinde koşulsuzluk ilkesine sahip teknik servis merkezimiz ile kazanan siz olacaksınız.

Hizmet Tanımı

Kamera, plazma tamiri, televizyon tamiri, LED tamiri, LCD tamiri, tüplü televizyon tamiri, ev sinema sistemleri ve uydu montajı

Hizmet Bölgeleri

Kayseri Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Beyaz Eşya Servisleri kategorisine ait olan ve Kayseri Melikgazi lokasyonunda yer alan SUNA ELEKTRONİK kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?