STATUTE RENT A CAR

109588
Yenişehir Mah. Aral Sok. No: 17 Özkanca Plaza, Ataşehir/İstanbul
Şirket Tanımı

Statute, Operasyonel kiralama hizmeti ile şirketlere 12 aydan 48 ay’a kadar uzun dönemli araç kiralama imkanı sağlıyor.Filo kiralama hizmetimiz sayesinde şirketler, araç satın alma maliyetlerini başka harcamalara yönlendirebilmektedir. Bu tip finansal faydaların yanı sıra Statute’den Operasyonel kiralamak iş yükünü azaltan kolaylıklar da kazandırır. Bunlardan ilki; servis ve bakım görevinin Statute Otomotivin yıllardır çözüm ortaklığı kurduğu servisler tarafından gerçekleştirilmesi ve onların danışmanlığı doğrultusunda devamlı yönlendirilmesi ve programlanmasıdır. Bu uygulama sayesinde şirketler ilave personel ve zaman kaybettiren formalite işlem harcamasına gerek duymazlar...

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için kiralama öncesinde ve sonrasında zorlanmadan işlem yapabilmeniz için araç kiralama sistemimizi online ortama taşıyarak gerçek anlamda şeffaf hizmeti sizlere sunmaktayız.

Hizmet Tanımı

Oto Kiralama , Araba Kiralama, Lüks Oto Kiralama, Ticari Araba Kiralama, Günlük Araba Kiralama Günlük Araç Kiralama, Aylık Araç Kiralama, Vip Araç Kiralama, Ticari Araç Kiralama, Lüks Araç Kiralama

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Uzun Dönem Araç Kiralama kategorisine ait olan ve İstanbul Ataşehir lokasyonunda yer alan STATUTE RENT A CAR kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Uzun Dönem Araç Kiralama kategorisine ait olan ve İstanbul Ataşehir lokasyonunda yer alan STATUTE RENT A CAR kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?