STATÜ PARKE

2348
KADİR BEY
Esenler mah. Arzum sokak No:10/12 Ümraniye/İSTANBUL
Şirket Tanımı

Dekorasyon alanında en iyi hizmetleri alabileceğiniz Statü Parke, zemin döşeme ve kaplama hizmetlerinde beklediğinizden çok daha fazlasını sizlere sunmaktadır. Sistre cila, laminat parke, lamine parke, masif parke, ahşap merdiven, dış mekan ürünleri spor salonu cila hizmetleri gibi birçok alanda siz değerli müşterilerimize piyasanın en uygun fiyatlarıyla hizmet sunmaktayız. Statü Parke, İstanbul/Ümraniye’de hizmet veren ve kısa sürede işleri teslim etme potansiyeline sahip bir hizmet kuruluşudur. İletişim numaramızdan arayarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, destek almak istediğiniz hizmet konusunda en kaliteli sonuçlara dayalı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan firmamızı aramadan karar vermeyin.

Hizmet Tanımı

SİSTRE CİLA , LAMİNAT PARKE , LAMİNE PARKE , MASİF PARKE , SPOR SALONU PARKE , SPOR SALONU CİLA , DIŞ MEKAN ÜRÜNLERİ , AHŞAP MERDİVEN

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Dış Cephe Mantolama ve Ahşap Parke kategorisine ait olan ve İstanbul Ümraniye lokasyonunda yer alan STATÜ PARKE kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?