Kurumsal Web Sitesi

SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR HASAN ECİLİ

2467
Hasan Ecili
İsmet Kaptan Mah. 1364 Sok. 2 K:3 D:305 Konak 35210, İzmir
Şirket Tanımı

Hasan Ecili Muhasebe Bürosu olarak amacımız; Farklı ve kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla hareket etmek Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz eder ve yararlanabilecekleri hizmetleri sunmak. Hizmet sürecinde müşterileri ile sürekli iletişim halinde olan mali müşavirlik büromuz, tüm aşamalarda müşterilerini eksiksiz bir şekilde bilgilendirir ve sürecin en iyi şekilde sonuçlandırılabilmesi için danışmanlık vermek. Müşterilerine sistemli bir şekilde hizmet sunabilmek için belli bir plan dahilinde hareket etmek ve hizmet süreci içerisinde meydana gelebilecek müşteri talep değişikliklerine en kısa sürede adapte olabilme esnekliği göstermek. Müşterilerinin beklentilerinin üzerinde kalitede hizmet sunabilmek için kendini sürekli yenileme eğitim ve geliştirme çabası içerisinde olmak.

Hizmet Tanımı

İzmir Konak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler, SMMM, Kosgeb Desteği, Sgk, Şirket Kuruluşu, Bilanço, Vergi Beyannameleri ve KDV Hizmetleri Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

İzmir Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Muhasebecilik, Denetim ve Vergi Hizmetleri kategorisine ait olan ve İzmir Konak lokasyonunda yer alan SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR HASAN ECİLİ kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?