ŞENTÜRKLER MÜHENDİSLİK & İNŞAAT

2998
İZMİR YOLU 14.KM NO:600 / BURSA
Şirket Tanımı

1998 Yılında faaliyetlerine başlayan Şentürkler Mühendislik İnşaat A.Ş., Türkiye'de başlıca konut, hastane, hotel, eğitim yapıları, su yapıları, yüksek katlı binalar, sanayi yapıları, çevre tanzimi, alt yapı ve yol işlerinde önemli projelere imza atmıştır. 10.000.000$ sermayeli firmamız, yıllık ortalama 100.000.000$ aşan projeleri başarıyla yapmaktadır. Bankalarda teminat mektubu ve nakit kredibilitesi iyi olan firmamız, Türkiye'de bugüne kadar yapmış ve yapmakta olduğu projeleri yurt dışında da güçlü teknik kadrosu ve ekipleriyle birlikte gerçekleştirmek ve deneyimlerini uluslararası alana taşımak istemektedir. Firmamız, almış olduğu ISO 9001 Kalite, OHSAS 18001 iŞÇİ Sağlığı ve Güvenliği, ISO 14001 Çevre Yönetimi belgeleri, sahip olduğu geniş iş makine parkı ve kaliteli kadrosu ile yapmış olduğu projelerde müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Yıllık 300.000.000$ cirosu ile Şentürkler Holding A.Ş. bünyesinde Mühendislik İnşaat firmamızın yanı sıra Otomotiv, Madencilik, Enerji, Makina ve Madeni yağlar, Sigorta, Tekstil ve Turizm alanlarında faaliyet gösteren şirketleri de bünyesinde bulundurmaktadır.

Hizmet Tanımı

Isıtma /Soğutma, İzolasyon, Kapı Ve Pencere Sistemleri, Kazı -Yıkım Hafriyat, Laminat Döşeme, Mermer Ve Doğal Taşlar, Mutfak Ve Banyo, Prefabrik Yapı, Seramik-Porselen-Fayans, Sıhhi Tesisat, Tadilat - Dekorasyon, Yapı Denetim Hizmetleri, Yapı Market,

Hizmet Bölgeleri

Bursa Geneline Hizmet Vermekteyiz.


S1
ŞENTÜRKLER MÜHENDİSLİK & İNŞAAT firmasının telefon numarası nedir?
ŞENTÜRKLER MÜHENDİSLİK & İNŞAAT firmasının telefon numarası: 0224 413 28 44.
S2
ŞENTÜRKLER MÜHENDİSLİK & İNŞAAT firmasının yeri nerededir?
ŞENTÜRKLER MÜHENDİSLİK & İNŞAAT firmasının adresi: İZMİR YOLU 14.KM NO:600 / BURSA.
S3
ŞENTÜRKLER MÜHENDİSLİK & İNŞAAT firmasının ana irtibatı var mı?
ŞENTÜRKLER MÜHENDİSLİK & İNŞAAT firmasının ana irtibat numarası: 0224 413 28 40.
S4
ŞENTÜRKLER MÜHENDİSLİK & İNŞAAT firmasının web sitesi
ŞENTÜRKLER MÜHENDİSLİK & İNŞAAT firmasının web sitesi: http://insaat.senturkler.com.tr.
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Bursa Osmangazi lokasyonunda yer alan ŞENTÜRKLER MÜHENDİSLİK & İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?