Kurumsal Web Sitesi

SDA MALİ MÜŞAVİRLİK SEMA DURAY

2477
Sema Duray
Barış Mah. Akdeniz Cad. 21 Doğa Evleri A-2 Blok D:1 Beylikdüzü 34520, İstanbul
Şirket Tanımı

Şirket Tanımı

Smmm Sema Duray ekibinin farklı özellikleri sayesinde firmaların gereksinimlerine göre özel olarak geliştirilmiş çözümler sunulmaktadır.

Smmm Sema Duray, muhasebe, vergi, denetim ve danışmanlık konularında hizmet veren bir firmadır. Farklı sektör ve farklı büyüklüklerdeki firmalara muhasebe hizmetleri, denetim hizmetleri, vergi denetimi ve vergi danışmanlığı hizmetleri sağlamaktadır.

Uzman, deneyimli, meslek ahlakı, şeffaflık, gizlilik ve disiplin ilkelerimizden asla ödün vermeden dinamik kadromuzla doğru, güvenilir ve güncel bilgiye hızlı şekilde ulaşarak firmalara muhasebe ve vergi konularında çözüm odaklı hizmet sunmaktayız.

Bir çok firma alım için yüklenmiş olduğu katma değer vergisini satışlarından tahsil ettikleri katma değer vergisi ile karşılayamamaktadır. Bu dengesizliğin giderilmesi için KDV planlaması ile vergi idaresi nezdinde, mahsup, terkin iade süreçlerinin yapılması gerekmektedir. Katma Değer Vergisi iadesi, mahsubu, terkini gibi vergi idaresi konularında SDA Mali Müşavirlik olarak profesyonel danışmanlık hizmeti sunarak tüm sürecin yönetilmesini sağlamaktayız.

 
Hizmet Tanımı
  • Bilanço, Kar-Zarar Tablosu, Bildirge, Beyannameler ve Diğer Belgelerin Düzenlenip Tahakkuk İşlemlerinin Yapılması.
  • Yapılmış Olan Muhasebe Kayıtlarının TMS’ye Uygunluğunun Kontrolü.
  • Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler İçin Bilgisayarlı Muhasebe Yazılım Programlarının Seçimi ve Muhasebe Sistemi Altyapısının Oluşturulması.
  • Muhasebe Uygulamaları Konusunda Danışmanlık Yapmak.
  • Aylık Prim ve Hizmet Belgelerinin Tahakkuk Ettirilerek Firmaya İletilmesi.
  • İşten Ayrılan Personelin Kıdem ve İhbar Tazminatları’nın Hesaplanması; İşten Ayrılma ile İlgili Tüm Belgelerin Hazırlanması.
  • Vergi ve İlgili Diğer Mevzuata ve Tek Düzen Muhasebe Standartlarına Uygun Şekilde Muhasebe Defterlerinin Tutulması, Raporlanması, İlgililere Raporların Sunulması.
  • İşletme Personeline Ait Ücret Bordrolarının, Hesap Pusulalarının Hazırlanması, İşçilerce İmzalanmak Üzere İşverene Sunulması
 
 
Hizmet Bölgeleri
İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Tanımı

İstanbul Beylikdüzü Şahıs Şirketi Kurmak, Beylikdüzü Home Ofis Kurmak, Beylikdüzü Limited Şirketi ve Anonim Şirketi Kuruluşu, Beylikdüzü İnşaat Muhasebesi, Beylikdüzü Muhasebecilik, Beylikdüzü Mali Müşavir, Beylikdüzü Muhasebe Hizmetleri, Beylikdüzü Limited Şirketinden A.Ş. Dönüşüm İşlemleri Hizmeti

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Muhasebecilik, Denetim ve Vergi Hizmetleri kategorisine ait olan ve İstanbul Beylikdüzü lokasyonunda yer alan SDA MALİ MÜŞAVİRLİK SEMA DURAY kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?