ŞAHİN YAPI DEKORASYON

2406
DURSUN ŞAHİN
Mareşal Çakmak mah. Ankara cad. 69/B Sincan/ANKARA
Şirket Tanımı

Konutlar, iş yerleri, ofisler, mağazalar, kafeteryalar ve daha aklınıza gelebilecek tüm alanlar, dekorasyon yapılarak güzelleştirilebilir. Şahin Yapı Dekorasyon olarak yaşam alanlarına getirdiğimiz çözümlerimizle müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz. Sincan/Ankara’da hizmet veren firmamızda; yapı dekorasyon, alçıpan, asma tavan, boya-badana hizmetlerinin yanı sıra iç dekorasyon, dış dekorasyon ve mantolama hizmetleri de alabilirsiniz. Ayrıcalığını düşünenlere özel seçeneklerle hitap ettiğimiz Şahin Yapı Dekorasyon, alanında deneyimli uzman kadrosu ile dilediğiniz her an hizmetinizdedir. İşlerinizi güven içinde teslim edebileceğiniz firmamız, zamanında iş teslimatı yapan ve uygun fiyatlarla müşterilerine yardımcı olan bir hizmet kuruluşudur. Detaylı bilgi almak ve işlerinizi yaptırmak için arayın.

Hizmet Tanımı

yapı dekorasyon, alçıpan, asma tavan, boya-badana hizmetlerinin yanı sıra iç dekorasyon, dış dekorasyon ve mantolama hizmetleri vermekteyiz

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Dış Cephe Mantolama ve Ahşap Parke kategorisine ait olan ve Ankara Sincan lokasyonunda yer alan ŞAHİN YAPI DEKORASYON kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?