Ücretsiz İlan Sitesi
https://firmabak.com/

REPA BİLGİSAYAR

İletişim
Kayıt No :
107408
Adres :
Halide Edip Adıvar Mah. Boru Çiçeği Sok. No:11/1 Şişli / İstanbul
Haftaiçi :
09:00 - 18:00
Cumartesi :
09:00 - 18:00
Şirket Tanımı

REPA LTD.ŞTİ. 1987 yılından günümüze Bilgisayar Tüketim Donanım malzemeleri ve matbaacılık konularında hizmet vermektedir.

Kurulduğumuz günden bu yana, değerli iş ortaklarımıza geniş boyutlu ürün yelpazesi ile ticaretin en belirgin özellikleri olan zamanında, güvenli ve ekonomik çözümleri sunarak günümüzün gereklerini beraberce yakalamayı hedefledik.

REPA çalışanları , size müşteri gözü ile değil, yola beraber çıktığımız bir ortak olarak bakma ana fikriyle, komple çözümler üretmeyi başlıca hedef olarak görmeye devam edecektir.

Yetkili satıcısı olduğu orjinal tüketim ve donanım ürünleri yanında matbaacılık bölümü de her ebat matbuu evrak, bilgisayar sürekli formları, baskılı etiketler, barkod, terazi, tekstil ve postalama etiketlerinin de üretimini yapmaktadır.

Çok fazla kalemden oluşan ofis tüketim malzemelerinde, tüm ihtiyaçların tek noktadan sağlanabilmesi amacı ile tüm ürünlerde profesyonel satış kadromuzla en verimli iş ortağınız olmaya devam edeceğiz...

Saygılarımızla
Fatih İnan
Genel Müdür

Hizmet Tanımı

Bilgisayar Ağı Kurulumu, Bilgisayar Yazılımları, Bilgisayar Sistemleri ve Program Geliştirme, Bilgisayar Donanımı Aksesuarları ve Teknik Servis

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Halide Edip Adıvar Mah. Boru Çiçeği Sok. No:11/1 Şişli / İstanbul
Fotoğraflar

Video

Bu firma 101597 kez ziyaret edilmiştir.
Ücretsiz İlan Sitesi
Ücretsiz İlan Sitesi