REAL HAİR

109644
İcadiye Mah. Cumhuriyet Cad. 81 Sargın İş Mrk. B Blok K:2 D:6 Üsküdar 34674, İstanbul
Şirket Tanımı

Şirket Tanımı

24 yıldır deneyimli tecrübeyle size kaybetmiş olduğunuz saçlarınızı tekrar geri kazanmak istemezmisiniz
sizleri eski görünümünüze kavuşturalım

Saç Sağlığı Analizi ve Çözümleri

Saçınız ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız ilk yapmanız gereken saç sorununuzun nedenini bulmaktır. Saç sorunlarını bulmak için sadece saça yakından bakmak yetmez.

Saç Check-Up

Haircheck-Up, saç check-up (çekap) işlemidir. Yani saçınızın genel durumunun değerlendirilmesi ve mevcut ise saç sorununuza yönelik çözümlerin belirlenmesidir.

Saç Yoğunlaştırma Sistemleri

Real Hair olarak Alternatif Saç ve Medikal Saç sektöründe 24 yıldır faaliyet gösteren bir firmayız. Türkiye’de sektörde ilk olmakla beraber liderliğimizi korumak için dünyada bulunan saç yoğunlaştırılması, saç uzatılması, saç sağlığı, saç dökülmesi ve saç sorunlarına karşı en yeni ve etkili çözümleri takip ediyor ve geliştiriyoruz.

Cnc - 3d Medikal Saç

CNC sistemi ileri düzeyde, tıbbi müdahale gerektirmeyen, dermatolojik olarak test edilmiş, kişiye özel bir medikal saç sistemidir.

Tasarım Saç Protezi

Real Hair olarak 24 yıldır Türkiye’de saç dökülmesi ve saç sorunlarına karşı çözümler getiriyoruz. Sunduğumuz çözümler sadece protez saç odaklı olmadığı için sürekli kendimizi ve yaklaşımımızı geliştiriyoruz. Protez saç sunduğumuz çözümlerden sadece bir tanesidir. Bu yüzden gelen her müşteriye farklı bir yaklaşım ve hizmet sergiliyoruz.

 
Hizmet Tanımı

Erkeklerde Saç Dökülmesi

Saç erkeklerin görünümünün en önemli parçalarından biridir. Kişinin tarzı ve imajı üzerinde çok büyük etkiye sahip olan saçta da diğer organlarımız gibi sorunlar meydana gelebilir.

Kadınlarda Saç Dökülmesi

Saç kadınların görünüşünün olmazsa olmazı, tarzının bir parçasıdır. Kadınlarda da saç sorunu oldukça yaygın bir problemdir.

Çocuklarda Saç Dökülmesi

Saç dökülme sorunu erkek ve bayanlarda ilerleyen yaşlarda ortaya çıkıyor gibi görünse de çocuk yaşlarda da oldukça yaygındır.

Kemoterapi ve Radyoterapi Tedavi Süreci İçin Saç Çözümleri

Hayatınızda her şeyin yolunda gittiği, çok başarılı ve çok mutlu olduğunuz bir dönemdeyken doktorunuzdan gelen olumsuz bir sağlık haberiyle tüm planlarınız bir anda alt üst olabilir.

Trikotillomani (Saç Koparma)

Saç koparma (Trikotillomani), kişinin istemsiz şekilde vücudunda bulunan saç veya kılları koparması davranışıdır. Psikolojik bir rahatsızlık olan Trikotillomani, triko saç, tillo çekme, mani aşırı istek kelimelerinden oluşmaktadır.

 
Arama Terimleri: 
Saç Ekimi, Saç Protezi, Protez Saç, Saç Yerleştirme, Saç Tedavileri
 
Hizmet Bölgeleri
İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Tanımı

Üsküdar Saç Protezi, Saç Yerleştirme, Güzellik Salonu, Alanlarında Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Kuaförler ve Güzellik Merkezleri kategorisine ait olan ve İstanbul Üsküdar lokasyonunda yer alan REAL HAİR kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Kuaförler ve Güzellik Merkezleri kategorisine ait olan ve İstanbul Üsküdar lokasyonunda yer alan REAL HAİR kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?