RAFİNERİ YAPI

3455
SKYPORT RESIDENCE YAKUPLU MAH. HÜRRİYET BULVARI NO:1 KAT:27 D:217 BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
Şirket Tanımı

Rafineri Yapı İnşaat Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketimiz, 2012 yılında kurulmuştur. Şirket merkezi İstanbul’dur. Niteliği her ne olursa olsun yurtiçinde ve yurtdışında; özel ve kamuya ait her nevi inşaat taahhüt işleri, konutlar, işyerleri, ticarethaneler, ticaret merkezleri, alışveriş merkezleri gibi gayrimenkullerin inşaatını gerçekleştirmek; şirketimizin ana faaliyet alanlarıdır. Bununla birlikte; Şirketimiz gayrimenkul geliştirme çalışmaları ile de geliştirme işi sürecinde kullanıcının, yatırımcının, tasarımcının, kamunun, aracıların, hatta işletmecinin rollerini de tanımlamakta ve nihai kullanıcı üzerine çalışmalar yapmaktadır. İstanbul – Beylikdüzü’nde 102 dairelik bir konut projesine başlayan firmamız; sosyal donatılarıyla beraber muhteşem bir “yaşam” alanını İstanbul’a kazandırmayı amaçlamaktadır.

Hizmet Tanımı

Parke Ve Yer Kaplama, Alçıpan Asma Tavan, Asansör/Merdiven, Asma Tavan, Boya Ve Yan Sanayi, Briket-Tuğla-Kiremit, Cam Sanayi, Çimento-Beton Alçı, Dış Cephe Mantolama, Doğalgaz Tesisat, Duvar / Çatı Kaplama, Havuz Yapımı, İnşaat ve GYO Yapı Market

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Beylikdüzü lokasyonunda yer alan RAFİNERİ YAPI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?