Kurumsal Web Sitesi

PROPER CAR RENTAL

2499
KEMAL ÖZFIRAT
Atıfbey Mah. Etiler Cad. 28/H Gaziemir , İzmir
Şirket Tanımı

 
Şirket Tanımı

Ak-Mavi Turizm ve Tic.Ltd.Şti. bünyesinde Proper Oto Kiralama, 1999 yılında Bodrum merkezli olarak kurulmuş yerel bir araç kiralama şirketidir. Firma kuruluşunun ardından Türkiye'nin popüler turizm bölgeleri ve havaalanlarında hizmet vermeye başlamıştır. Samimi, müşteri odaklı, güvenilir hizmet, yeni ve bakımlı araç filosu, kolay rezervasyon imkanı, kalite standardını düşürmeden rekabetçi şeffaf fiyatlarla, Proper Oto Kiralama yolculuğunuzun rahat, keyifli ve güvenli geçmesini hedefler. Amacımız oto kiralamada dünya standartlarındaki hizmeti size en uygun koşullarda sunarken, tüm müşterilerimizin iyi hizmet alma hakkının bilincinde olarak yurtiçi ve yurtdışındaki araç kiralama taleplerinizi karşılamaktır. Bu doğrultuda, hizmet standardımızı yükseltecek yeni fikirler geliştirerek, personelimizi eğiterek, müşterilerimizin mutluluğu için çaba göstermekteyiz.
Yılın her günü havaalanlarından 24 saat, şehir ofislerinden 09:00-19:00 saatleri arasında kiralama ve ulaşım ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Web sayfamızda kiralama ve havaalanı transferi detaylı bilgileri bulunmaktadır. Dilediğinizde online ya da telefonla hızlı ve kolay rezervasyon yapabilirsiniz.

 
Hizmet Tanımı

Proper Oto Kiralama Türkiye, Bodrum, Izmir, Dalaman, Antalya, Istanbul, Ankara, Didim, Fethiye, Marmaris, Kusadasi ile diğer şehir ve havaalanı araç kiralama hizmet noktalarından hızlı, güvenli, ekonomik kiralık araç hizmetlerini size sunmaktan mutluluk duyar. Yeni ve bakımlı araç filosu, deneyimli personel, uygun fiyatlar, kolay rezervasyon ve ayrıcalıklı hizmetlerimiz ile Türkiye'de kiralık araba ihtiyacınız için doğru yerdesiniz.

 
Arama Terimleri: Dalaman Arama Kiralama, Dalaman Rent a Car, Dalaman Havaalanı Araba Kiralama, Dalaman Araç Kiralama, Dalaman Havaalanı Araç Kiralama, Dalaman Milas Havaalanı Araç Kiralama
 
Hizmet Bölgeleri
Muğla / Dalaman, Fethiye, Göcek, Marmaris Geneline Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Tanımı

Gaziemir Araba Kiralama, Rent A Car, Adnan Menderes Havaalanı Araba Kiralama, Araç Kiralama

Hizmet Bölgeleri

İzmir Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Araba Kiralama kategorisine ait olan ve İzmir Gaziemir lokasyonunda yer alan PROPER CAR RENTAL kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?