Web Site Oluşturun

PROF. DR. NİLGÜN TURHAN

109066
Nilgün Turhan
Harbiye Mah. Abdi İpekçi Cad. 61 Reasürans Han K:5 Nişantaşı Şişli 34367, İstanbul
Şirket Tanımı

 
Şirket Tanımı
 
Prof. Dr. Nilgün Turhan İstanbul'da Tüp Bebek ve Perinatoloji gibi özel uzmanlık gerektiren konuların yanında tüm Kadın Hastalıkları ve Doğum sorunları olan hastaların muayenelerini kabul etmektedir.

Prof. Dr. Nilgün Turhan 1983 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden derece ile mezun olduktan sonra 1985-1989 yılları arasında Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisası yaptı. 1990-1991 yılları arasında Üreme Endokrinolojisi, İnfertilite ve Tüp Bebek konularında İtalya Modena Üniversitesinde 1 yıl süre ile eğitim gördü.

Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Üreme Endokrinolojisi, İnfertilite ve Tüp Bebek bölümünde 1991-1993 yılları arasında çalıştı.1994 yılında Doçent, 2000 yılında profesör oldu.
2011-2015 yılları arasında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum AD Başkanı ve Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürü görevlerini yürüttü.

Eylül 2015 - Nisan 2016 tarihleri arasında Liv Hospital Ulus Hastanesi Tüp Bebek ve Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümlerinde görev yaptı. 133’ü adet uluslararası dergilerde olmak üzere  233’ten fazla yayınlanmış makalesi, 14 kitap bölümü, 100'ü uluslararası kongre bildirisi olmak üzere 200’den fazla kongre bildirisi vardır.

Eserleri saygın uluslararası dergilerden 380’den fazla atıf almıştır. Çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.
 
Hizmet Tanımı
  • Tüp Bebek
  • Perinatoloji
  • Kısırlık
  • Gebelik
  • Erkek Kısırlığı
  • Kadın Sağlığı
 
Arama Terimleri: Tüp Bebek, Kadın Doğum, Jinekolog, Perinatoloji, Kısırlık, Gebelik, Erkek Kısırlığı, Kadın Sağlığı, Detaylı Ultrason
 
Hizmet Bölgeleri
İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Tanımı

Şişli Jinekolog - Kadın Doğum Doktorları, Tüp Bebek - Perinatoloji, Kısırlık, Gebelik, Erkek Kısırlığı, Kadın Sağlığı, Detaylı Ultrason Alanlarında Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Jinekolog - Kadın Doğum Doktorları kategorisine ait olan ve İstanbul Şişli lokasyonunda yer alan PROF. DR. NİLGÜN TURHAN kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?