Kurumsal Web Sitesi

PLATO GÜVENLİK

2547
Korutürk Mah. Sedir Sok. 12/1 Balçova 35330, İzmir
Şirket Tanımı

2008 yılında şirket yönetim kurulumuz tarafından titizlikle yaptırılan; Ar-Ge çalışmalarının yanı sıra devletimizin güvenlikle ilgili politikaları sonucunda Plato Özel Güvenlik Hizmetleri Ltd.Şti. kurulmuştur. 26 Haziran 2004 tarihinde devletimizin 5188 sayılı Özel Güvenlik yasasının çıkartması üzerine şirketimiz Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet izin belgesini almıştır. 2000’li yıllarda Özel Güvenlik sektöründe yaşanan çağdaş gelişim ve değişimi yakalamak, profesyonel kadro ve teknoloji desteğiyle, fiziki, teknik, insani imkan ve yöntemleri kullanarak, sektörel başarı çizgimizi yükseltmek, sektörde; öncü ve güven duyulan kurum olmayı devam ettirmek. Verdiğimiz hizmet kalitesini, yasa ve yönetmelik şartlarına bağlı kalarak; Çalışanlarımızın da gönüllü katılımını sağlayarak, kurdugumuz kalite yönetim sisteminin etkinliğini; dolayısı ile müşteri memnuniyetini sürekli arttırmaktır.Özel Güvenlik sektöründe yaşanan çağdaş gelişimi ve değişimi yakalamak. Profesyonel kadro ve teknoloji desteğiyle; fiziki, teknik, insani imkan ve yöntemleri kullanarak sektörel başarı çizgimizi yükseltmektir.

Hizmet Tanımı

Balçova Güvenlik Şirketleri, Toplu Konut, Fuar ve Festival, Yurt, Okul, Tesis Çevre, Fabrika, Eğlence Merkezi ve Şantiye Güvenliği, VİP Koruma Hizmeti Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

İzmir Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Alarm - Kamera ve Güvenlik Sistemleri kategorisine ait olan ve İzmir Balçova lokasyonunda yer alan PLATO GÜVENLİK kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?