PİKAN GAYRİMENKUL

106744
PİKAN / Ortaca Merkez Ofis Beşköprü mah. 116 Sk. No. 48 - A / Ortaca / MUĞLA
Şirket Tanımı

Franchising Girişimciliğini Anlama Başarısızlık oranı yüksek olduğundan, sadece sınırlı sayıda insanın bu işe girişmesi hiç de şaşırtıcı değil. Birçok insan bir girişime sahip olmanın yollarından birinin franchise olduğunu bilmiyor. Franchise’lardaki başarısızlık oranı düşüktür ve finansal olarak da iyi performans gösterirler. belirtilen 10 yıllık araştırmaya göre, oldukça yüksek bir oranla, Franchise’ların % 62’si halen ayaktadır. Franchise’lar neden ayakta kalıyor? Franchise’lar neden start-up’lardan (yeni kurulmuş şirketler) daha uzun süre ayakta kalabiliyorlar Franchise’lar ; birçok acemi girişimcinin sahip olmadığı ve girişimi daha az riskli hale getiren birçok avantaja sahiptir. Franchise’ların 5 Avantajı 1 – Eğitim ve Destek Franchise veren firma, başlangıçta franchise sahibine geniş bir eğitim ve destek verecektir. Franchise firmaları karın belirli bir oranını aldıklarından, yeni franchise’ların iyi durumda olmaları onların da çıkarınadır. 2 – Sadece İsim/Marka Değil Şirket İş Modelini Satın Alma Franchise’ların devamlılıkları ve başarılarının arkasındaki en büyük sebep; iş modelinin hali hazırda çalışır durumda olmasıdır. Sadece isim veya marka olması değil, iş modelinin kendisi bu franchise’ı başarılı kılmaktadır. 3 – Pazarlık Gücü Bir franchise’a sahip olduğunuzda, tedarikçilerinize karşı belirli bir pazarlık gücünüz olacaktır. Bağımsız, yeni bir girişim sahibi, bu tarz bir güce veya lükse sahip olmayacaktır. 4 – Uzman desteği Bir franchise işine girdiğinizde , işiniz yalnız değildir. Problemleriniz veya sorularınız olduğunda biraz tavsiye ararsınız. Hangi franchise işine girerseniz girin, size tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyacak yüzlerce insanla muhatap olacaksınız. Birçok büyük franchise firması ayrıca bireysel eğitim ve destek de vermektedir. 5 – Yüksek Sermayeli Girişim Birçok franchise iyi sermayelerle kurulmuştur dolayısıyla da yüksek ayakta kalma oranlarına sahiptir. Birçok başlangıç girişimi bu lükse sahip değildir. Franchise işine giren yatırımcılar, genellikle o işe girebilmek için gerekli maddi yeterliliklere sahiptirler.

Hizmet Tanımı

Satılık Daire, Satılık Arsa, Satılık Tarla, Kiralık Daire, Satılık Arazi, Satılık Dükkan, Satılık Müstakil Ev , Satılık Villa, Satılık Yazlık, Satılık Bahçe, Satılık Bina, Satılık Zeytinlik

Hizmet Bölgeleri

Muğla Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Emlak Gayrimenkul kategorisine ait olan ve Muğla Ortaca lokasyonunda yer alan PİKAN GAYRİMENKUL kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?