Panocam Katlanır Camlama Sistemleri

3530
Cihangir Mah. Ulubaş Sk. No:9 Avcılar / İSTANBUL / TÜRKİYE Avcılar / İstanbul
Şirket Tanımı

Panocam‘ı kurmak için bir araya geldiğimizde yıl 1997 idi; Yönetim kurulundan, tüm kurum çalışanlarına varıncaya kadar bir idealin temelini attığımızın bilincindeydik. Bizi bir araya getiren de, 14 yıldır bir arada kalmamızı sağlayan da bu ideal olmuştur. İdealimizden kopmadan bugüne ulaşmamızı sağlayan ise, sahip olduğumuz değerlerdi. Şu anda geldiğimiz noktada 1500 m2 kapalı alanda aylık 3000m2 üretim yapılabilmektedir. Bu sayede yüksek hacimli taleplerinizde teslimat tarihleri optimum seviyede kısaltılmaktadır. Yaşadığımız toprakların tarihinden, inancından, güneşinden suyundan, insanından etkileşerek biçimlenmiş mimari kültürü anlayıp, çağdaş çizgi ve gereksinimlerle buluşturarak yorumlamak, hayatımızın bir parçası oldu. Bunun için yeni değil hep yenilikçi olmayı seçtik.

Hizmet Tanımı

CAM BALKON – HAREKETLİ CAM SİSTEMLERİ, KAYAR KATLANIR SİSTEMLERİ, SÜRME SİSTEMLERİ, ASKILI VİTRİN SİSTEMLERİ, PARK ALANLI KAYAR KATLANIR SİSTEMLERİ, KELEBEK VİTRİN SİSTEMLERİ, GÖLGELENDİRME SİSTEMLERİ, PERGOLA SİSTEMLERİ, MOOVİNG ROOF, MANUAL TENTE, KASETLİ TENTE, GERME ÇADIR, GİYOTİN PENCERE SİSTEMLERİ, GİYOTİN PENCERE, MANUAL HAREKETLİ RÜZGÂR KIRICI, SABİT RÜZGÂR KIRICI, HAVUZ KAPAMA SİSTEMLERİ, HAVUZ KAPAMA, KIŞ BAHÇE SİSTEMLERİ, HAREKETLİ CAM TAVAN, SABİT CAM TAVAN, VERANDA SİSTEMLERİ, CAM KORKULUK SİSTEMLERİ, CAMLI KORKULUK, PLASTİK FERFORJE ÇİT SİSTEMLERİ,

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


kategorisine ait olan ve İstanbul Avcılar lokasyonunda yer alan Panocam Katlanır Camlama Sistemleri kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?