PALMİYE PARK

3419
İZMİR/BORNOVA
Şirket Tanımı

"Gençler ve kendini genç hissedenler için İzmir'in en güzel noktalarında modern, şık ve ekonomik evler tasarlamak." Bu hedefle yola çıkan bizler, hedeflediğimiz kitle gibi genç bir ekibiz. Her birimiz, donanımlı bir eğitime ve iş tecrübesine sahibiz. Levent Veryeri (İnşaat Yüksek Mühendisi) Projelerimizin uygulanmasından sorumlu olan Levent Veryeri, 1972 yılında İzmir'de doğdu. Orta ve lise öğrenimini Bornova Anadolu Lisesi'nde tamamlayan Veryeri, 1995 yılında Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. Eğitimini Boğaziçi Üniversitesi'nde yaptığı inşaat yüksek lisansı ile pekiştirdi. Mezuniyetini takiben çalışma hayatına İzmir merkezli Ege Yapı İnşaat'ta başlayan Veryeri, İzmir'in en değerli binaları arasında gösterilen birçok başarılı projede görev aldı.

Hizmet Tanımı

Parke Ve Yer Kaplama, Alçıpan Asma Tavan, Asansör/Merdiven, Asma Tavan, Boya Ve Yan Sanayi, Briket-Tuğla-Kiremit, Cam Sanayi, Çimento-Beton Alçı, Dış Cephe Mantolama, Doğalgaz Tesisat, Duvar / Çatı Kaplama, Havuz Yapımı, İnşaat ve GYO Yapı Market

Hizmet Bölgeleri

İzmir Geneline Hizmet Vermekteyiz.


S2
PALMİYE PARK firmasının yeri nerededir?
PALMİYE PARK firmasının adresi: İZMİR/BORNOVA.
S3
PALMİYE PARK firmasının ana irtibatı var mı?
PALMİYE PARK firmasının ana irtibat numarası: 0(232) 462 50 60.
Ev, Bahçe ve Dekorasyon kategorisine ait olan ve İzmir Bornova lokasyonunda yer alan PALMİYE PARK kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?