ÖZEL ŞEYMA KILINÇ ANAOKULU

108692
Şeyma Kılınç
Irmak Mah. 702 Sok. 20/A Gaziemir 35410, İzmir
Şirket Tanımı

 
Şirket Tanımı

Anaokulumuzda 36-72 aylık çocukların tüm gelişim alanlarında ki becerilerin geliştirilmesi hedeflenmektedir. Her yaş grubu için ayrılan sınıflarımızda çocukların aylık gelişimsel özellikleri dikkate alınarak eğitim programı hazırlanırken de bireysel farklılıkları ve ilgi alanları da göz önünde bulundurulmaktadır. İzmir’ de ilk defa okulumuzda kurulan Ana Dil Atölyesi ile dil gelişim projesi başlatmış bulunmaktayız ve bu dil gelişim projesi ile 1715 kelime öğretmeyi hedeflemekteyiz. Ana Dil Atölyesi’ni takip eden İngilizce ve Almanca dil atölyemizle artık çocuklarımız güzel Türkçemizde 1715 kelime öğrenmenin yanı sıra İngilizce ve Almanca kelimeleri de öğrenecekler ya da bildikleri kelime sayısını da arttıracaklardır

Misyonumuz

Okulumuzda öğrenciler, bilgiyi ezbere dayalı olarak değil, araştırarak, sorgulayarak, yaparak ve yaşayarak edinirler.

Vizyonumuz

Personelinin, velilerinin ve öğrencilerinin parçası olmaktan mutluluk ve gurur duyduğu, araştırmacı kimliğini yeni projelerle destekleyen, bilime katkıda bulunan ve sürekli gelişim gösteren, bir okul olmaktır.

 
Hizmet Tanımı
  • İzmir’de ilk defa kurulan Anadil Atölyesi (1715 kelime)
  • İzmir'de ilk defa kurulan İngilizce Dil Atölyesi (1715 kelime)
  • Çocuk Gelişimi Takibi projesi
  • Akıl ve Zeka Oyunları sınıfı
  • Farklı branş dersleri
  • Belirli gün ve haftalara uygun ziyaretler
  • Değerler eğitimi
  • Veli ziyaretleri
  • Psikolog desteği
 
Arama Terimleri: Okul Öncesi Eğitim, İngilizce Dil Atölyesi, Anadil Atölyesi, Dil Gelişimi, Çocuk Evi
 
Hizmet Bölgeleri
Gaziemir Geneline Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Tanımı

Gaziemir Anaokulu ve Kreşler, Anadil ve İngilizce Dil Atölyesi, Çocuk Gelişim Takibi Projesi, Akıl ve Zeka Oyunları Sınıfı, Farklı Branş Dersleri, Belirli Gün ve Haftalara Uygun Ziyaretler ve Psikolog Desteği Hizmeti

Hizmet Bölgeleri

İzmir Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Anaokulu ve Kreşler kategorisine ait olan ve İzmir Gaziemir lokasyonunda yer alan ÖZEL ŞEYMA KILINÇ ANAOKULU kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Anaokulu ve Kreşler kategorisine ait olan ve İzmir Gaziemir lokasyonunda yer alan ÖZEL ŞEYMA KILINÇ ANAOKULU kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?