ÖZEL NİLÜFER YAŞAM PAYLAŞIM ANAOKULU

108699
Melek Çakmak Altın
Özlüce Mah. Tibet Cad. 7/A1 Nilüfer , Bursa
Şirket Tanımı

Şirket Tanımı
 
Özel Nilüfer Yaşam Paylaşım Anaokulu; 1981 yılında kurulmuş bulunan YA-PA Yayınları A.Ş'nin 2008'de başlattığı ulusal YAŞAM PAYLAŞIM ANAOKULLARI zincirinin Nilüfer Şubesi olarak Özlüce de açılmıştır.Okulumuz; müstakil bahçeli binası,doğal çim oyun alanı,ferah ve güneş alan sınıfları,ahşap mobilyaları,ahşap oyuncakları ile çocuk ergonomisine uygun ve sağlıklı bir ortamda gelişimini destekleyecek fiziki koşullara sahip olacak bir şekilde düzenlenmiştir.Butik-Kurumsal Eğitim anlayışı ile hizmet veren okulumuzun temel eğitim felsefesi; çocuğun kalabalıklar içinde kaybolmadan, bireysel farklılıklarına saygı duyularak tüm gelişim alanlarının desteklenmesi ve ailenin bu gelişimi yakından takip edebilmesidir.Çocuklarımızın; sağlıklı gıdalar ile beslenmeleri,rahat ve güvenilir bir ortamda bulunmaları ve oyun merkezli eğitim sistemi ile gelişmelerini sağlamak öncellikli amacımızdır.
 
Hizmet Tanımı

Genel merkezimiz tarafından hazırlanan YA-PA Q Okul Öncesi Eğitim Programı kullanılmaktadır. 
YA-PA Q okul öncesi eğitim programı; Milli Eğitim Bakanlığı programı çerçevesinde kalınarak, Dünyadaki; Montessori, High Scope, Multiple Intelligence gibi eğitim modellerini,yerel değerlerimizle birleştirerek oluşturulmuş sentez bir eğitim modelidir.

Branş Derslerimiz;

  • İngilizce
  • Müzik Eğitim Sistemi; Ritm ve Orf Eğitimi
  • Akıl Oyunları 
  • Çocuklarımız Pskoloğumuz Tarafından Okulumuzda Belli Aralıklarla Gözlemlenmekte ve Davranış Gelişimleri Birebir Takip Edilmektedir.
  • Her Öğrencinin Okulumuza Başladığı Ay Beceri ve Yetenek Alanları Gözlemlenmektedir. Bulgulara Göre Öğretmenleri Tarafından Eksik Olan Taraflarda Destek Verilmekte, Başarılı Oldukları Alanlarda Teşvik Edilmektedirler.
  • Yılda İki Defa Çocuk Öğretmen Anne Babaya Yönelik Düzenlenen Testlerle Çocuğun Gelişimi Çapraz İzlenmekte Rapor Edilmektedir.
  • Yıl Sonunda Çocuğun Genel Gelişimi ve Yetenek Raporu Çıkarılmakta Anne Baba ile Paylaşılmaktadır.
 
Arama Terimleri: Gündüz Bakım Evi, En İyi Kreş, Uygun Kreşler, Anaokulu Fiyatları, Çocuk Bakım Evi
 
Hizmet Bölgeleri
Bursa / Nilüfer Geneline Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Tanımı

Nilüfer Anaokulu ve Kreşler, Çocuk Oyun ve Bakım Evi, Özlüce Anaokulu, Okul Öncesi Eğitimde 35 Yıllık Deneyim..

Hizmet Bölgeleri

Bursa Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Anaokulu ve Kreşler kategorisine ait olan ve Bursa Nilüfer lokasyonunda yer alan ÖZEL NİLÜFER YAŞAM PAYLAŞIM ANAOKULU kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Anaokulu ve Kreşler kategorisine ait olan ve Bursa Nilüfer lokasyonunda yer alan ÖZEL NİLÜFER YAŞAM PAYLAŞIM ANAOKULU kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?