Kurumsal Web Sitesi

ÖZBAY İNŞAAT EMLAK - ÖZBAY GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK VE İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

2523
Yaşar Özbay
Kocasinan Merkez Mah. Mahmutbey Cad. 309 Bahçelievler, İstanbul
Şirket Tanımı

Kalite Politikamız Şirket itibar ve saygınlığını korumak ve yükseltmek, Sektörümüzün vermiş olduğu bilinçle, günümüz şartlarında her türlü teknolojiyi kullanarak Taahhüt ettiğimiz işleri zamanında ve projelerine uygun olarak gerçekleştirmek, Müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde ve zamanında karşılayarak, maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak. Kanuni Mevzuat ve şartlara taviz vermeden uymak. Teknolojinin ve sektördeki yeni gelişmelerin takip edilerek devamlı İyileştirmeye azami özen göstermek Tüm faaliyetlerimiz kapsamında , geri dönüştürülebilir atıklarımızı değerlendirmek, sınırlı olan doğal kaynak kullanımlarını azaltmak, çevreye zararlı atıklardan dolayı oluşacak kirliliği önlemek,canlı hayatı olumsuz etkilememek, çevreyi kirletmemek için gerekli tedbirleri almak, Çevreye ve İnsanlara saygılı olmak, çalışanlarımızı ve müşterilerimizi veli nimetimiz olarak kabul etmek, Kentimize yakışır imar ve peyzaj uygulamaları ile sektörde öncü firmalar arasında yer almak.

Hizmet Tanımı

Satılık Daire , Satılık Villa , Satılık Dubleks Daire , Satılık Yazlık , Satılık Müstakil Ev , Satılık Residence , Satılık Ultra Lüks Daire Satılık Çiftlik Evi , Satılık Prefabrik Ev , Satılık Köşk & Konak , Satılık Yalı Dairesi , Satılık Yalı

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Bahçelievler lokasyonunda yer alan ÖZBAY İNŞAAT EMLAK - ÖZBAY GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK VE İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ. kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?