ÖZBAŞ YAPI

3488
ESENTEPE MAH. KARDEŞLER CAD. NO:48 (METROCİTY ARKASI) ŞİŞLİ / İSTANBUL
Şirket Tanımı

Özbaş Yapı İnşaat Taahhüt Mühendislik Gıda Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi, 2010 yılında Ömer Faruk Baş tarafından İstanbul Kağıthane'de konut projeleri geliştirmek üzere kurulmuştur. Ömer Faruk Baş, sektöre 20 yıl önce İstanbul-Bağcılar'da yaptığı 11 daireli konut projesi ile adım atmış, o tarihten bu yana yüzlerce daire ile 11 cami inşasını ve birçok alt yapı projesini sorunsuz gerçekleştirmiştir. Özbaş Yapı 2011 Van depremini sektörde bir milat olarak görmüş ve İstanbul ili Kağıthane ilçesi ile 4. Levent semtlerinde kentsel dönüşüm projeleri gerçekleştirme vizyonu ile harekete geçmiştir. Bu vizyonun ilk ayağı olan "Residence Trea"ya Kağıthane ilçesi'nin ilk kentsel dönüşüm projesi olarak başlanmıştır.

Hizmet Tanımı

Parke Ve Yer Kaplama, Alçıpan Asma Tavan, Asansör/Merdiven, Asma Tavan, Boya Ve Yan Sanayi, Briket-Tuğla-Kiremit, Cam Sanayi, Çimento-Beton Alçı, Dış Cephe Mantolama, Doğalgaz Tesisat, Duvar / Çatı Kaplama, Havuz Yapımı, İnşaat ve GYO Yapı Market

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Şişli lokasyonunda yer alan ÖZBAŞ YAPI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?