OTO TAKSİ

109703
Oto Center Galericiler Sitesi B blok No:15 Yüzyıl mahallesi Bağcılar / İSTANBUL
Şirket Tanımı

OTO TAKSİ

"Yenilikleri OTO TAKSİ'de Yaşayın..."

Oto Taksi 2000 yılında Kemal Yıldız tarafından kurulmuştur. 2000 yılından itibaren ticari faaliyetine Bağcılar Oto Center adresinde hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız kurulduğu günden bugüne ticari plaka, sıfır km ve 2. el otomobil alım-satım, ticari plaka kiralama, taksiden çıkan otomobillerin alım-satımı, hizmeti vermektedir. Profesyonel personeli ve üstün hizmet politikası ile her bakımdan sektördeki yerini perçinlemiştir.

Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda lider olmak, müşterilerimizin her türlü ihtiyacına kaliteli hizmetlerimizle cevap vermek, çalıştığımız markalarımızı kurumsal kimliğimiz ile birleştirip otomotiv ve taksi piyasasında en üst noktaya gelmek ve müşterilerimiz için tartışmasız tek isim olmaktır.

Günümüz rekabet koşullarında kaliteli hizmet anlayışıyla çıktığımız bu yolda Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Kemal Yıldız önderliğinde müşterilerimizin memnuniyetini sürekli en üst seviyede tutmak için gerekli tüm çalışmaları yapmak faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde yenilikleri takip ederek bunu en iyi şekilde müşterilerimize sunmaktır.

Hizmet Tanımı

Oto Kiralama , Araba Kiralama, Lüks Oto Kiralama, Ticari Araba Kiralama, Günlük Araba Kiralama Günlük Araç Kiralama, Aylık Araç Kiralama, Vip Araç Kiralama, Ticari Araç Kiralama, Lüks Araç Kiralama

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Uzun Dönem Araç Kiralama kategorisine ait olan ve İstanbul Bağcılar lokasyonunda yer alan OTO TAKSİ kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Uzun Dönem Araç Kiralama kategorisine ait olan ve İstanbul Bağcılar lokasyonunda yer alan OTO TAKSİ kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?