ORNO TRANSFER

109721
Yeşilköy Mahallesi Nigar Hanım Sokak No:8/1 Bakırköy / İSTANBUL
Şirket Tanımı

VIP ve normal araç transfer ve şoförlü araç tahsisi alanlarında kaliteli, güvenli ayrıca müşterilerimizin memnuniyeti odaklı hizmet vermeyi hedefleyen genç firmamız 2015 yılında kurulmuştur.

İstanbul genelinde otellere, kurumsal firmalara, turizm acentalarına, kongre organizasyonu düzenleyen şirketlere yönelik hizmet veren ve aynı zamanda sitemizden güvenli online transfer/tahsis gerçekleştiren firmamız öz malımız olan son model araçlarla faaliyet göstermektedir. 

Rekabetçi hizmet sektöründe faaliyet gösterdiğimiz alanda ilk sıralarda yer almayı hedefleyen firmamız teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve modern teknikleri her aşamada kullanmaktadır. 
 
Etik bir anlayışla, hizmet verdiği sektörde kurumsal bir yapılanmayı kendisine vizyon olarak belirleyen şirketimiz müşteri odaklı düşünmekte ve şeffaflık, dürüstlük, tutarlılık, sosyal sorumluluk değerlerine önem vermektedir.
 
Kurumsal firmaların, turizm/seyahat acentalarının, İstanbul genelindeki otellerin, kongre/fuar etkinliklerinin her türlü araç transfer/tahsis ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefleyen Orno Transfer, her koşulda kaliteli ve güvenli hizmet vermeyi kendisine misyon olarak belirlemiştir.

Hizmet Tanımı

Oto Kiralama , Araba Kiralama, Lüks Oto Kiralama, Ticari Araba Kiralama, Günlük Araba Kiralama Günlük Araç Kiralama, Aylık Araç Kiralama, Vip Araç Kiralama, Ticari Araç Kiralama, Lüks Araç Kiralama

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Uzun Dönem Araç Kiralama kategorisine ait olan ve İstanbul Bakırköy lokasyonunda yer alan ORNO TRANSFER kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Uzun Dönem Araç Kiralama kategorisine ait olan ve İstanbul Bakırköy lokasyonunda yer alan ORNO TRANSFER kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?