Kurumsal Web Sitesi

OPTIMUM OFFICES - UNIVERSAL OFİS YÖNETİMİ VE DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ.

2534
19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cad. 3 K:9 Şişli, İstanbul
Şirket Tanımı

Hazır ofis, mobilyalı ve herşey dahil servislerle kullanılabilen yeni nesil ofis kiralama sistemidir. Herşey dahil servislerde elektrik, internet, ısınma, soğutma, sekreterya, temizlik, aidat ve stopaj gibi giderler fiyatlara dahildir. Sanal Ofis hizmetleri ile prestijli adresimizi şirketinizin yasal adresi olarak gösterebilirsiniz. Ayrıca size özel olarak verilen sabit telefon numarası ile telefonlarınız profesyonel sekreter tarafından karşılanır. Bu hizmetlerin yanısıra, posta, kargo yönetimi tarafımızca yapılmaktadır. İhtiyacınız olduğunda ise tam donanımlı toplantı odalarında misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz.

Hizmet Tanımı

Kiralık Daire , Kiralık Villa , Kiralık Dubleks Daire , Kiralık Yazlık , Kiralık Müstakil Ev , Kiralık Residence , Kiralık Ultra Lüks Daire Kiralık Çiftlik Evi , Kiralık Prefabrik Ev , Kiralık Köşk & Konak , Kiralık Yalı Dairesi , Kiralık Yalı

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Emlak Gayrimenkul kategorisine ait olan ve İstanbul Şişli lokasyonunda yer alan OPTIMUM OFFICES - UNIVERSAL OFİS YÖNETİMİ VE DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ. kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?