Web Site Oluşturun

OP. DR. ŞADİ ÖZDEMİR

109085
Şadi Özdemir
19 Mayıs Mah. Halaskargazi Cad. 226/11 Şişli, İstanbul
Şirket Tanımı

 
Şirket Tanımı
 
Op. Dr. Şadi ÖZDEMİR, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, aynı üniversitede yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. 

Muş, Ağrı, Kırıkkale ve Silivri Devlet Hastane'lerinde ''Uzman Doktor'' olarak görev almış olan Op. Dr. Şadi ÖZDEMİR, 1983 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Laparoskopi Eğitimini başarıyla tamamlamış, TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi Gen Mühendisliği ve Biyoteknoloji Araştırma enstitüsünde Mikroenjeksiyon ve Transgenik manüplasyonlar konusunda çalışmalarda bulunmuştur.

Hizmet Tanımı

Şişli Jinekolog - Kadın Doğum Doktorları, Kısırlık Tedavi Merkezleri, Hpv, Genital Estetik, Myom, İdrar Kaçırma, Kadın Kanserleri, Kızlık Zarı, Rahim Ağzı Kanseri, Spiral Takma, Kadın Genital Enfeksiyonları,Tüp Bebek, Vajina Estetiği Tedavileri Alanında Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Tanımı
  • İnfertilite(kısırlık)
  • Tüp Bebek
  • İdrar Kaçırma Problemleri
  • Vajinal Enfeksiyonlar
  • Vajinismus Tedavisi
  • Vajina Estetiği
 
Arama Terimleri: Myom, Menopoz, Gebe Kalamama, Hpv, Embriyoloji

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Jinekolog - Kadın Doğum Doktorları kategorisine ait olan ve İstanbul Şişli lokasyonunda yer alan OP. DR. ŞADİ ÖZDEMİR kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?