NASKON İNŞAAT

3529
FARABİ SOKAK NASLI APARTMANI NO:30 KAT:4 ÇANKAYA / ANKARA
Şirket Tanımı

Naskon İnşaat kuruluşundan bugüne dinamik yapılanmayı hedefleyen finansal gücünü dinamizm ile birleştirip, yıllara yayılan tecrübesiyle harmanlamış bu alt yapının doğrultusunda başarılı projelere imza atmış kalite değerlerini gün geçtikçe bir üst seviyeye taşımıştır. Naskon İnşaat , inovasyona çok önem vermiş ve bunun sonucunda da sektörde alışagelmiş yapı mimarilerinden ve konseptlerinden sıyrılmış Türkiye için mihenk taşı vazifesi görmeye başlamıştır. Naslı Grubunun 13 Şirketinden biri olan Naskon İnşaat son yıllarda yatırımı yapılan birbirinden farklı projelerde bu gelişim ve dinamizmin en görkemli şekilde kanıtlamıştır. Yapmış olduğu konut projelerinde doğası, manzarası , projesi, altyapısı, çevre düzenlemesi, iç mimarisinde kullanılan üst grup markaları ve şimdiye kadar yapılan konut projelerinden farklı olan ve patenti firmamıza ait "Oda-Ekle-Çıkart" sistemi ile ülkemizin en heyecan verici projelerinden birini hayata geçirmiştir.

Hizmet Tanımı

Parke Ve Yer Kaplama, Alçıpan Asma Tavan, Asansör/Merdiven, Asma Tavan, Boya Ve Yan Sanayi, Briket-Tuğla-Kiremit, Cam Sanayi, Çimento-Beton Alçı, Dış Cephe Mantolama, Doğalgaz Tesisat, Duvar / Çatı Kaplama, Havuz Yapımı, İnşaat ve GYO Yapı Market

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Ankara Çankaya lokasyonunda yer alan NASKON İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?