NAR YATIRIM

3568
BURHANİYE MAH. NEŞET BEY SOKAK ÜSKÜDAR / İSTANBUL
Şirket Tanımı

2007 yılında kurulan Nar Yatırım A.Ş ticari gayrimenkul geliştirme ve yatırım faaliyetleri yürütmektedir. Başta Marmara ve Ege bölgesi olmak üzere Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yüksek değer vaat eden gayri menkul projeleri geliştirmeye odaklanmıştır. Nar Yatırım A.Ş gayrimenkul geliştirme sürecinin tüm aşamalarında faaliyet göstermektedir. Nar Yatırım A.Ş, gerçekleştirdiği gayrı menkul projelerinin içinde bulunduğu bölgenin ayrılmaz bir parçası olmaya ve bölgenin gelişim göstermesine katkı sağlamaya özen göstermektedir. İstanbul’un tarihi yarımadasında Galata bölgesi başta olmak üzere geliştirdiği şehir otelleri yatırımları buna son derece güzel bir örnek teşkil etmektedir.

Hizmet Tanımı

Parke Ve Yer Kaplama, Alçıpan Asma Tavan, Asansör/Merdiven, Asma Tavan, Boya Ve Yan Sanayi, Briket-Tuğla-Kiremit, Cam Sanayi, Çimento-Beton Alçı, Dış Cephe Mantolama, Doğalgaz Tesisat, Duvar / Çatı Kaplama, Havuz Yapımı, İnşaat ve GYO Yapı Market

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Emlak Gayrimenkul kategorisine ait olan ve İstanbul Üsküdar lokasyonunda yer alan NAR YATIRIM kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?