MOR GAYRİMENKUL HİZMETLERİ TİC.A.Ş.

108981
Göktürk Merkez Mah. İstanbul Cad. Gökmahal Ofis Blok: 28/34 Göktürk Eyüp – İSTANBUL
Şirket Tanımı

Morhills Gayrimenkul

 

Eviniz, bahçeniz, mobilyanız kişiliğinizin aynasıdır. Bu yüzdendir ki bir ev almak, hayattaki en heyecan verici, bir o kadar da stresli kararlardan biridir. Bu kararı almak, içinde umutları, mutlulukları zaman zaman da hayal kırıklıklarını barındıran bir deneyimdir hepimiz için. Hayatımızın bu en önemli kararlarından birini alma aşamasında gerçek bilgiye, pazarlık gücüne ve finansal yardıma ihtiyacımız vardır çoğu zaman.

Bu ihtiyaçtan yola çıkan ve 2005 yılında kurulan MORHILLS’in öncelikli amacı, size bu önemli kararınız aşamasında tam anlamıyla kusursuz bir gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermektir.

Eğitimli, konusunda uzman kadrosu, geniş gayrimenkul portföyü ve koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen anlayışıyla MORHILLS, sizlere bugüne kadar özlemini duyduğunuz hizmeti veriyor.

Sizler için hazırladığımız web sayfasında pazarlamasını gerçekleştirdiğimiz çok çeşitli villa ve konut sitelerin yanı sıra diğer konut ve villa portföylerimizle birlikte ticari mülklerimiz hakkkında da ayrıntılı bilgiler bulacaksınız.

Çalışma İlkelerimiz

  • Önce insan
  • Koşulsuz müşteri memnuniyeti
  • Profesyonel hizmet
  • Güven ve saygı
  • Dürüstlük
  • Gelişimcilik
  • Paylaşım

Hizmet Tanımı

Eyüp Emlakçılar, Arsa Ofisi, Gayrimenkul, Alım - Satım, İnşaat Ofisi, Kiralık Satılık Ev, Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Emlakçılar kategorisine ait olan ve İstanbul Eyüp Sultan lokasyonunda yer alan MOR GAYRİMENKUL HİZMETLERİ TİC.A.Ş. kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Emlakçılar kategorisine ait olan ve İstanbul Eyüp Sultan lokasyonunda yer alan MOR GAYRİMENKUL HİZMETLERİ TİC.A.Ş. kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?