Web Site Oluşturun

MİRA İNŞAAT & MÜHENDİSLİK

2199
GALİP ÇATIR
35 Metre Yol Üzeri (Karaköprü Belediye Arkası) Karaköprü/ŞANLIURFA
Şirket Tanımı

İnşaat ve yapı dekorasyon alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan firmamız Mira İnşaat ve Mühendislik, Şanlıurfa/Karaköprü’de siz değerli müşterilerimizin hizmetine koşmaya devam ediyor. Yapı inşaat, dekorasyon, alçı, boya, badana, sıva, tadilat, gayrimenkul, yap-sat, kat karşılığı inşaat, ısı yalıtımı, mantolama, duvar kâğıdı ve laminat parke alanında beklediğiniz kaliteden çok daha fazlasını en ekonomik fiyatlarla bulabileceğiniz Mira İnşaat ve Mühendislik, yılların birikim ve deneyimi ile siz değerli müşterilerine hitap ediyor. Kalite ise kalite, uygunluk ise uygunluk dedik ve müşterilerimizin aradığı her şeyi bir arada sunduk. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezi numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmet Tanımı

Yapı inşaat, dekorasyon, alçı, boya, badana, sıva, tadilat, gayrimenkul, yap-sat, kat karşılığı inşaat, ısı yalıtımı, mantolama, duvar kâğıdı ve laminat parke

Hizmet Bölgeleri

Şanlıurfa Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Şanlıurfa Karaköprü lokasyonunda yer alan MİRA İNŞAAT & MÜHENDİSLİK kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?