MİR İNŞAAT GAYRİMENKUL PROJE DANIŞMANLIK

1616
GÜLÇİN BAHADIROĞLU - ZAFER UĞUR EKEN
Etiler mah. Nisbetiye cad. Bebek Yolu Özden sokak Umut 2 apt. No:26 Kat:1 Daire: 11 Rumelihisar- Sarıyer/İSTANBUL
Şirket Tanımı

2007 yılında Avukat Zafer Uğur Eken ile Mimar Gülçin Bahadıroğlu birlikte karar vererek İstanbul Etiler ‘de MİR İNŞAAT Gayrimenkul Proje Danışmanlık Limited Şirketi ni kurdular.Mir İnşaat : konut, sosyal yapılar ve kültür yapıları gibi projelerın tasarımı ve uygulaması , gibi çeşitli alanlarda çalışmalarını geliştirmektedir. MİR İNŞAAT olarak, 2007’den günümüze kadar , imza attığımız her projede, üretim süreci ve sonrası inşaatlarımızda kalite, konfor ve güvenliği ön planda tutmak birincil ilkemiz olmuştur. Toplumsal sorumlulukların bilincinde ve yaşam alanları inşa ederken çevreye duyarlı bir şirket olarak prensibimiz; müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak kalite, estetik ve fonksiyonelliği en iyi şekilde birleştiren, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş yaşam alanları kurarak sizlerin memnuniyeti ve güvenini sürekli kılmaktır. İşverenle etkileşimli bir diyalog sayesinde mümkün olduğuna inanıyoruz. Bu yaklaşımı, kullanıcıya kaliteli bir mekân deneyimi sağlamanın en önemli aracı olarak benimsiyoruz.

Hizmet Tanımı

yap sat, gayrimenkul danışmanlık, proje danışmanlık, eski eser proje uygulama, inşaat danışmanlık

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


kategorisine ait olan ve İstanbul Sarıyer lokasyonunda yer alan MİR İNŞAAT GAYRİMENKUL PROJE DANIŞMANLIK kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
kategorisine ait olan ve İstanbul Sarıyer lokasyonunda yer alan MİR İNŞAAT GAYRİMENKUL PROJE DANIŞMANLIK kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?