Metin Endüstriyel Tem.Mak.Elekt.San.ve Tic.Ltd.Şti.

3486
Muratpaşa Mah.Tuna Cad.Şehit Cihan Erkan Sok No:25/B Bayrampaşa/İstanbul
Şirket Tanımı

Metin Endüstriyel Tem.Mak.Elekt.San.ve Tic.Ltd.Şti. faaliyetine 1998 yılında başlamış bulunmakta olup ilk etapta siz değerli müşterilerimize temizlik makinaları ile ilgili servis hizmetinde bulunmaktaydı. 2002 yılı itibarıyla firmamız çeşitli markalar ile anlaşma yaparak “ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK EKİPMANLARI YETKİLİ SATIŞ VE SERVİS” hizmetine devam etmiş bulunmaktadır. Ürün gruplarımız arasında; Yüksek basınçlı soğuk ve sıcak sulu oto yıkama makinaları, Zemin temizlik makinaları, ıslak – kuru vakumlu süpürgeleri, halı yıkama ve sıkma makinaları, yüksek basınçlı pompalar , köpük püskürtme makinaları ve daha niceleri yer almaktadır. Siz değerli müşterilerimize; müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu kalite anlayışımız ile bir telefon kadar yakınız.

Hizmet Tanımı

Halı Yıkama Makinesi, Hava Kompresörleri, Jetonlu Yıkama Makinası ve Ekipmanları, Koltuk Kurutma Makinası, Köpük Püskürtme Makinası, Pasta Cila Makinaları, Sahra Tipi Basınçlı Yıkama Makineleri, Sıcak - Soğuk Yıkama Makinaları, Soğuk Sulu Yıkama Makinaları, Su Jetleri, Süpürgeler, Uncategorized, Yedek Parçalar, Yüksek Basınç Pompaları, Zemin Temizleme ve Bakım,

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Temizlik Ürünleri ve Temizlik Ekipmanları kategorisine ait olan ve İstanbul Bayrampaşa lokasyonunda yer alan Metin Endüstriyel Tem.Mak.Elekt.San.ve Tic.Ltd.Şti. kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?