Kurumsal Web Sitesi

METİN ÇELİK SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİRLİK BÜROSU

2473
Metin Çelik
Kuruköprü Mah. Sefa Özler Cad. 805 Ahmet Özal Turkay İş Hanı K:8 Seyhan 1060, Adana
Şirket Tanımı

 
Şirket Tanımı

Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlik olarak 1993'ten bügüne hizmet vermekteyiz. Muhasebe defterlerinin tutulması, raporlanması, ilgililere raporların sunulması, Teknogirişim, Tübitak süreçlerinin takibi desteğe hak kazananların Muhasebesinin tutulması sağlamak. Kosgep, İşkur, Sgk Teşviklerinden firmaların maksimum seviyede faydalandırılması, kar-zarar tablosu, beyannameler ve diğer belgelerin düzenlenip tahakkuk işlemlerinin yapılması, İşletme personeline ait ücret bordrolarının işçilere imzalatılmak üzere işverene sunulması ve işe giriş çıkışların yapılmasını sağlamak.

Kıdem, ihbar tazminatlarının hesaplanması, işten ayrılma ile ilgili tüm belgelerin hazırlanması, vergi mevzuatı konusunda danışmanlık yapmak, gerçek-tüzel kişiler, depo ve irtibat bürosu gibi şube işyerlerinin açılış-kapanış işlemlerini yapmak, emeklilik işlemleri, mükelleflerin ön muhasebe elemanlarını eğitmek, kontrolünü yaparak ön muhasebenin işleyişini sağlamak, büyüyen şirketlere maliyet muhasebesi ve karlılık oranları sistemlerinin kurulması ve geliştirilmesi büyüyen şirketlere bütçe sisteminin oluşturulması ve bütçeleme tekniklerinin uyarlanması hizmetleri vermekteyiz.

 
Hizmet Tanımı

Muhasebe ve Mali Müşavirlik Hizmetleri;

Muhasebe ve Finansal Destek Hizmetleri

Vergi Beyannamesi Hazırlanması ve Kontrolü Hizmetleri

Bodro Hizmetleri

Muhasebe ve Mali Müşavirlik Ofisi olarak müşterilerimize personel bordrolarının hazırlanması ve ilgili konularda da aşağıdaki hizmetleri sunmaktayız:

  • Bordro üzerindeki mali yükümlülüklerin hesaplanması (Gelir Vergisi, SSK, Damga Vergisi)
  • Bordro hesaplama sonuçlarının müşterinin istediği formatta raporlanması
  • Personele ödenecek mali kesintiler sonrası net tutarların belirlenmesi, ilgili banka talimatının hazırlanması ve ödemenin takibi
  • İşten ayrılan personelin kıdem ve ihbar tazminatı hesaplamalarının yapılması
  • İşe başlayacak veya işten ayrılacak personelin ilgili resmi dökümanlarının hazırlanması
  • Personel vergi indirim tutarlarının kontrolü ve ilgili bordro hesaplamalarının yapılması
 
Arama Terimleri: 
Muhasebeci, Mali Müşavir, Smmm, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir, Bağımsız Denetmen, Accounting, Account, Accountant, Financial Advisor
 
Hizmet Bölgeleri
Adana Geneline Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Tanımı

Adana Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler, Serbest Muhasebeci, Mali Müşavir, SMMM, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir, Bağımsız Denetmen, Bordro Hesaplama Hizmeti Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

Adana Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Muhasebecilik, Denetim ve Vergi Hizmetleri kategorisine ait olan ve Adana Seyhan lokasyonunda yer alan METİN ÇELİK SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİRLİK BÜROSU kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?