MEKAN DEKORASYON

2328
MERDAN JORAYEV
Avcılar/İSTANBUL
Şirket Tanımı

Yaşam alanlarınızı yenilemek veya değiştirmek için ihtiyacınız olan tek şey dekorasyon alanında uzmanlığı ile hizmet sunan bir firmayı tercih etmek olsun. Yılların birikim ve deneyimine sahip olan Mekan Dekorasyon, en trend seçenekleri müşterilerine sunarak hizmette beklentilerin ötesinde sonuçlar vermeye devam ediyor. Yapı dekorasyon, inşaat dekorasyon, iç ve dış dekorasyon, mantolama, cephe kaplama, boya badana, fayans döşeme ve asma tavan, alçıpan ve kartonpiyer gibi uzmanlık isteyen alanlarda müşterilerimize Avcılar/İstanbul’dan hitap ediyoruz. Yenilik ve değişime girmesini istediğiniz tüm alanlarınız için güven içinde arayabileceğiniz Mekan Dekorasyon, müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ederek yeni mimari çözümler sunan bir firmadır. Bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.

Hizmet Tanımı

Yapı dekorasyon, inşaat dekorasyon, iç ve dış dekorasyon, mantolama, cephe kaplama, boya badana, fayans döşeme ve asma tavan, alçıpan ve kartonpiyer

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Yapı Market Dekorasyon ve Tadilat kategorisine ait olan ve İstanbul Avcılar lokasyonunda yer alan MEKAN DEKORASYON kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?