Mehmetçik İlkokulu

207945
Gülveren Mahallesi Abdülhak Hamit Caddesi Gazelhan Sokak. No.32 Mamak/Ankara
Şirket Tanımı

Türk Milli Eğitiminin Amaçları Doğrultusundatopluma faydalı teknolojiyi kullanabilen kendine yetebilen başarılı Bireyler yetiştirmektir.İnanıyoruz ki...Öğrencilerin öğrenmeyi öğrenmesi ilk önceliktir,Öğrenciler bütün çalışmalarımızın odak noktasıdır ve amaçlarımıza temel oluşturur. Biz, birbirimizi öğrencilerin, velilerin ve toplumun sürekli gelişen beklentilerine ayak uyduracak şekilde geliştirmek için yüreklendiririz.Biz, hepimiz öğrencilerimizin başarısını artırmak için karşılıklı olarak sorumluluk alır ve verimli bir şekilde çalışırız.Biz, birbirimize ve kendimize güveniriz. Öğrencimize bir birey olarak saygı duyar onları koruyup gözetiriz.Biz farklıyız. Yetenekli, enerjik, coşkulu ve üretkeniz.

Hizmet Tanımı

Eğitim kalitesini Artırmak Amacıyla Öğrenciye ve Öğretmenlere Yönelik Başarıuı Artırmal İçin Gerekli Ortamı Hazırlamaktır.İstiyoruz ki...Okulumuzda öğrenme, temel ihtiyaç kabul edilsin.Okulumuzda her veli, öğrencisine sosyal,kültürel ve öğrenme için her türlü fırsatın verildiğini bilsin.Okulumuzda hem öğretenler hem de öğrenenler birbirlerinin öğrenmesine ve birbirlerinin gelişimine yardımcı olmanın önemine inansın. Okulumuzda, herkes her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın.

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve Ankara Mamak lokasyonunda yer alan Mehmetçik İlkokulu kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve Ankara Mamak lokasyonunda yer alan Mehmetçik İlkokulu kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?