Megafit Spor ve Sosyal Tesisleri

106994
Yeni Mh. D.K.Y. Üzeri Yeni Sanayi Kavşağı No:38/1A Nazilli/AYDIN
Şirket Tanımı

Megafit Spor ve Sosyal Tesisleri “14.04.2011” tarihinde ‘’Uzun Yaşam Diyarı’’  Nazilli’de temelleri atılmış bir spor markası ve sportif iştirakler topluluğudur. Firmamız kuruluşundan bu yana geçen süre zarfında her zaman bölgenin parlayan spor markası olmuş ve kıymetli halkımızın güven ve onayını kazanmıştır.Bu güven ve onay bizim en kıymetli hazinemiz ve ilham kaynağımızdır.Yıllar evvel küçük ölçekli imkanlar dahilinde başlayan projelerimiz bugün büyük yatırımlara dönüşmektedir.

Geldiğimiz noktada mevcut tesisimiz ‘’ Bölgenin açık ara en büyük m2-tavan yüksekliğine sahip, en fazla ekipmanı bünyesinde bulunduran bir komplekstir.

Alanında en iyilerden oluşan ‘’Profesyonel Antrenör Kadromuz’’ ile üyelerimize en doğru programları hazırlayabilmekte , ‘’Detaylı Vücut Analizleri’’yle üyelerimizin vücut haritalarını çıkarabilmekteyiz.Bu şekilde de istenilen hedeflere hızla ulaşabilmekteyiz.

Hizmet Tanımı

Fitness Merkezleri ve Spor Salonları

Hizmet Bölgeleri

Aydın Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Fitness Merkezleri ve Spor Salonları kategorisine ait olan ve Aydın Nazilli lokasyonunda yer alan Megafit Spor ve Sosyal Tesisleri kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?