Macit Makine

3492
Macit Makine
Kaleiçi Mah. Gökçeali Cad. No:85 Çatalca - İstanbul
Şirket Tanımı

Macit Makine 1996 yılında Metin Macit tarafından kurulmuştur ve Türkiye'de ilk flanş makinasını yapma özelliği ile beraber havalandırma, kanal makinası ve çeşitli profil makinaları imalatı yapmaktadır. Macit Makine halen bu işlevini Çatalca Merkez adresindeki 3000m2'lik mağazası ve 6000m2lik atölyesinde Metin Macit yönetiminde kalifiye ekibi ile devam etmektedir. Macit Makine'nın kendi ürettiği malların tamamı CE standartlarında olup ürünlerinin tamamına 1 yıl üretici garantisi vermektedir. Tüm makine modellerinin yedek parça ve bakım desteği Merkez adresinden sağlanabilmektedir. Macit Makine'nın imal ettiği bu makine ve ekipmanlar halen Yurtdışında Bulgaristan, Romanya, Yunanistan, Rusya, Irak, Arabistan, Mısır, Libya gibi ülkelerde, Yurtiçinde İstanbul başta olmak üzere Bursa, Ankara, İzmir, Antep gibi birçok şehirde bulunan seçkin imalatçı, inşaatçı ve taahhütçü firmalar tarafından kullanılmaktadır.

Hizmet Tanımı

Kanal Makinası, Kanal Kapatma Makinası, CNC Plazma Makinası, Yuvarlak Kanal Makinası, Yuvarlak Dirsek Makinası, Kenet Makinası, İz Makinası, Giyotin Makası, Silindir Makinası, Kordon Makinası, Punta Kaynak Makinası, Manuel Rulo Açıcılar, Caka Makinası, Diğer Ekipmanlar, Kare Kanal Makinası,

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Makine Sanayi kategorisine ait olan ve İstanbul Çatalca lokasyonunda yer alan Macit Makine kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?