Kurumsal Web Sitesi

LİDER TEMİZLİK

2542
Arap Cami Mah. Perşembe Pazarı Cad. Keresteci Fazıl Sok. 9 Karaköy Beyoğlu , İstanbul
Şirket Tanımı

Lider Temizlik Ambalaj ve Kırtasiye Malzemeleri San.Tic.Ltd.Şti. 1998 yılında Karaköy perşembe pazarında başladığı ticaret hayatına karaköy merkez ofis ve depo Anadolu yakası ve gebze Kocaeli sevkiyatları için gebze ofis ve sevkiyat deposu ile hizmet vermektedir. Lider temizlik olarak endüstiriyel temizlik ve ambalaj malzemeleri sektöründe elde ettiği 25 yıllık tedarikçilik deneyimini siz değerli müşterilerine sunmaktadır Lider temizlik endüstriyel temizlik ekipman ,malzeme ve ambalaj ürünleri çeşitleri ve bünyesinde bulundurduğu yüzlerce marka ve ürün ile tüm kurumsal şirketlerin ihtiyacını karşılamaktadır. Lider temizlik olarak Karaköy ve gebze depolarından deneyimli uzman çalışanları ve tedarik zinciri ile en kısa sürede ve kaliteli hizmet sağlamayı prensip edinmiştir.

Hizmet Tanımı

Beyoğlu Temizlik Ürünleri ve Malzemeleri, Otel Temizlik Aparatları ve Kağıtları, Çöp Torbaları, Paspaslar, Küllük ve Bahçe Çöp Kovaları, Peçete, Kağıt ve Plastik Ürünler, Hacim Ekipmanları, Eldiven Grupları, İçecek Çeşitleri ve Ambalaj Ürünleri Toptan ve Perakende Satış Hizmeti

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Ambalaj ve Paketleme kategorisine ait olan ve İstanbul Beyoğlu lokasyonunda yer alan LİDER TEMİZLİK kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?