KULVAR YAPI SAN. VE TİC.A.Ş.

108918
Atatürk Mah. 520. Sok. Firdevs Evleri D:1 Esenyurt, İstanbul
Şirket Tanımı

KULVAR YAPI SANAYİ VE TİCARET A.Ş; proje, taahhüt, yapı denetim, proje yönetimi ve inşaat ile ilgili her konuda işin kontrolünü elinde tutan, küçük ve detaylı işler kadar büyük ölçekli projeleri de esnek organizasyon kabiliyeti sayesinde profesyonelce ve kolaylıkla yürütüp yöneten bir yapıya sahiptir. Marka, bu hizmet anlayışıyla tasarım devamlılığı sağlar. 

KULVAR YAPI, hizmet verirken iki önemli ilkeyi benimser: Firma, müşterilerinin gereksinimleri ile hedeflerini doğru olarak anlamakla işe başlar. Daha sonra müşteri memnuniyeti ile sürekliliği sağlayan özgün sistemiyle kapsamlı bir tasarım ve uygulama hizmeti verir. 

Kaliteli hizmeti temel prensip olarak benimseyen, "müşteri memnuniyeti ve güveni" en önemli değerleri olarak koruyan; KULVAR YAPI kuruluşundan bu yana "insana ve emeğe saygı" politikasına dayanan yönetim anlayışı ile, gerek taahhüt ederek yürüttüğü inşaat işleri ile gerekse ürettiği projeler ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir. 

KULVAR YAPI; alanında uzman, teknolojiyi yakından takip eden, eğitimli ve tecrübeli çalışan kadrosuyla, hayat verdiği yaşam alanlarında kullandığı özgün inşaat teknikleriyle sadece kaliteyi değil, güvenilirliği de kendisine prensip edinmiştir.. KULVAR YAPI'nın temel misyonu ise, teknolojiyi yakından takip ederek; güvenli ve kaliteli inşaaların yanısıra, insanlara yaşamaktan zevk alacakları ve huzurlu olacakları alanları sunmaktır.

Hizmet Tanımı

Esenyurt Emlakçılar, Arsa Ofisi, Gayrimenkul, Alım - Satım, İnşaat Ofisi, Kiralık Satılık Ev, Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Emlakçılar kategorisine ait olan ve İstanbul Esenyurt lokasyonunda yer alan KULVAR YAPI SAN. VE TİC.A.Ş. kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Emlakçılar kategorisine ait olan ve İstanbul Esenyurt lokasyonunda yer alan KULVAR YAPI SAN. VE TİC.A.Ş. kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?