Kurumsal Web Sitesi

Kreactif Medya Tasarım İstanbul

105058
Kreactif Medya
Rüzgarlıbahçe Mah.Kavak Sk. No:31/1 Smart Plaza B Blok Kat:4 Beykoz, 34805, İstanbul, Turkey
Şirket Tanımı

Markanızı Globale Taşırız... Her biri alanında uzman, profesyonel ekibimiz ile tüm enerjimizi, başarıya odaklanmış projelerinizin koordinasyonuna harcarız.. BAŞARININZ SIRRI EKİP ÇALIŞMASI !... Her biri alanında uzman, profesyonel ekibimiz ile tüm enerjimizi, başarıya odaklanmış projelerinizin koordinasyonuna harcarız.. 2008 yılında Elazığ’da kurulmuş olan Kreactif Medya Tasarım, profesyonel, yaratıcı ve genç bir ekipten oluşan “tam hizmet ajansıdır”. Anadolu’ nun genç ve yetenekli beyinlerinden oluşan kreatif ekibi ile, Türkiye’nin yetenekli işletmelerine yaratıcı fikirler, stratejik çözümler sunan Kreactif Medya Tasarım; Anadolu insanının genlerinde olan özgürlük ve başarı olgusunu modern çağın global değerleri ile harmanlayarak işletmelere sunmuştur.”.

Hizmet Tanımı

LOGO VE KURUMSAL KİMLİK TASARIMI Logo Tasarımı Kurumsal Kimlik Tasarımı Logo Revizyonu KATALOG, BROŞÜR VE BASILI MATERYALLER Katalog Tasarımı Medya İlanları Tasarımı Broşür Tasarımı İnsert Tasarımı Matbaa Hizmetleri WEB SİTESİ VE MOBİL YAZILIM GELİŞTİRME Web Sitesi Tasarımı Seo Hizmetleri Mobil Uygulamalar 3D MODELLEME VE AMBALAJ TASARIMI Ambalaj Tasarımı 3D Modelleme 3D Animasyon AÇIKHAVA VE TABELA Cephe Konsept Tasarımı Açıkhava Reklamları Araç Giydirme Display Ürünler PROMOSYON ÜRÜNLERİ Hazır Promosyon Ürünleri Ofset Basım Promosyon Ürünleri FOTOGRAF ÇEKİMİ VE PRODÜKSİYON Tanıtım Filmi ve Prodüksiyon Ürün Fotoğraf Çekimi Mekan Fotoğraf Çekimi Yemek Fotoğraf Çekimi RESTAURANT ÜRÜNLERİ Amerikan Servis Menü Tasarımı Buklet Ürünler FUAR VE ÜRÜN STANDI Fuar Standı Tasarımı Ürün Standı HAZIRSANIZ BAŞLAYALIM! Bildiğiniz Basmakalıp ve Sıradan Reklam Fikirlerini Bir Kenara Atmaya, Markanıza Cazibe Katacak, Yaratıcı ve İnovatif Fikirlerimizi Sizinle Paylaşmaya Geldik.

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Web Tasarımı Web Geliştirme ve Hosting kategorisine ait olan ve İstanbul Beykoz lokasyonunda yer alan Kreactif Medya Tasarım İstanbul kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?