KEMAL ÖZKAN SÜNNET SARAYI - DOÇ. DR. LEVEND ÖZKAN

Levent Özkan
Konaklar Mah. Meşeli Sok 25 Beşiktaş 34330, İstanbul

Sünnetçiler
 
 
Şirket Tanımı
Kemal Özkan Sünnet Sarayı olarak; ister bebek, ister okul çağında olsun. En değerli varlığınızın sünnetini onun için en iyi ve en güvenli olacak şekilde gerçekleştiriyoruz. Çocuğunuzun ve sizin endişelerinizi anlıyor, tüm çalışma düzenimizi buna göre ayarlıyoruz. Sünnet gününü çocuğunuz için unutulması veya atlatılması gereken değil, kendisini en özel hissettiği ve her zaman iyi şekilde hatırlayacağı günlerden birisi olarak görüyoruz. 45 yılı aşkın süredir tek ilgi alanı sünnet olan, dünya üzerinde benzeri olmayan kurumumuzda gelenekle modern tıbbı birleştiriyoruz.

Prensinizin sünnetinde birlikte olmak istediğiniz misafirlerinizi benzersiz salonumuzda, size ayrılan bölümde ağırlıyoruz. Kendimizin değil, çocuğunuzun ve sizin rahatınızı düşünüyoruz. Kendi yöntemimizi dayatmıyor, çocuğunuz için en uygun sünnet şekline birlikte karar veriyoruz. Üroloji uzmanımız ve deneyimli kadromuzla isterseniz kliniğimizde, isterseniz hastanede hizmet veriyoruz.
 
Hizmet Tanımı
  • Ağrısız Sünnet
  • Bebek Sünneti
  • Çocuk Ürolojisi
  • Evde Sağlık Hizmeti
  • Sünnet İşlemleri
 
Arama Terimleri: Bebek Sünneti, Çocuk Ürolojisi, Ağrısız Sünnet, Acısız Sünnet, Sünnet İşlemleri, Kanamasız Sünnet, Yenidoğan Sünnet, Çocuk Sünneti, Pansumansız Sünnet, Sünette Ağrı Kontrolü, Erkek Sünneti, Erkek Çocuğu Sünneti
 
Hizmet Bölgeleri
İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.

İstanbul Beşiktaş Çocuk Ürolojisi, Ağrısız Sünnet, Evde Sağlık Hizmeti, En Değerli Varlığınızın Sünnetini En İyi ve En Güvenli Şekilde Gerçekleştiriyoruz.

Konaklar Mah. Meşeli Sok 25 Beşiktaş 34330, İstanbul