KAYIHAN YAPI

VALİDE-İ ATİK MAH. NUHKUYUSU CAD. NO:197 KAT:2 ÜSKÜDAR / İSTANBUL

VİZYONUMUZ Yapılarımızı konumlandırdığımız alanların gücüne inanıyoruz fakat bu bizim için yeterli değil, Kayıhan Yapı olarak bizler projelerimizle bulunduğumuz alanlara kalite, estetik ve yenilikçi yapımız ile artı değerler katıyoruz.
Bizler sektördeki tüm sıradanlıkların dışına çıkarak öncelikle “insan” diyoruz ve bu alanda da her türlü yeniliği nitelikli ekibimiz ile sizlerin kullanımına sunuyoruz.
Ülkemizin, özellikle de güzel İstanbul’umuzun dokusunu korumak , gerek mimari gerekse mühendislik alanında güvenilir, estetik, konforlu “yaşanabilir, hissedilebilir” alanlar oluşturmak ve sürekliliğini sağlamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Projelerimizde sizlere sadece bir anahtar teslim etmiyoruz, yaşayıp nefes alacağınız ve kendinizi tüm kalıpların içinden sıyrılmış hissedeceğiniz alanlar sunuyoruz. MİSYONUMUZ Ailelere ve bireylere güvenilir ve huzurlu “yaşanabilir, hissedilebilir” alanlar inşa etmek.

Parke Ve Yer Kaplama, Alçıpan Asma Tavan, Asansör/Merdiven, Asma Tavan, Boya Ve Yan Sanayi, Briket-Tuğla-Kiremit, Cam Sanayi, Çimento-Beton Alçı, Dış Cephe Mantolama, Doğalgaz Tesisat, Duvar / Çatı Kaplama, Havuz Yapımı, İnşaat ve GYO Yapı Market

VALİDE-İ ATİK MAH. NUHKUYUSU CAD. NO:197 KAT:2 ÜSKÜDAR / İSTANBUL