KARAOĞLU ISITMA & SOĞUTMA

2091
MUAMMER KARAOĞLU
Akdeniz san.sit. 5005 sk. No: 78 Kepez / ANTALYA
Şirket Tanımı

Şirketimiz 1989 tarihinde Antalya’da Muammer KARAOĞLU tarafından kurularak, Karaoğlu Ticaret olarak ticari faaliyetine başlamış, 31.12.1997 tarihinde Karaoğlu Ticaret Limited Şirketi ünvanını almıştır. halen ısıtma, soğutma, havalandırma – klima tesisatı Proje ve taahhüt Uygulamalarını Akdeniz Sanayi Sitesinde 750 m² kapalı alanı olan kendi atölye ve ofisimizde, uzman kadromuzla sürdürmekteyiz. Hizmet Tanımı Firmamız anahtar teslim mekanik tesisat sıhhi, müşterek, kalorifer, yangın, işleri, galvaniz sacdan flanşlı hava kanalı imalat montajı, boru ve kanal izolasyonu ile sac kaplamasının imalat montajı, klima santrali, aspiratör, menfez, anemostad, panjur, damper temini ve yerine montajı işlerini malzemeli olarak yapmış bulunmaktayız. Havalandırma kanalları, kare kanal imalat makinesinde, flanşlı olarak imal edilmekte. Branşman gibi havalandırma kanalı fittings parçaları da, bilgisayar destekli, dijital kontrollü plazma sac kesme makinasında kesilmekte ve imal edilmektedir. Montaj sonrasında duman ve hava basınç testleri uygulanmaktadır. Firmamız ısıtma ve soğutma sektörünün öncü firmalarından biri olarak sizlere Kepez/ANTALYA bölgesinde Karaoğlu Isıtma & Soğutma adıyla hizmet vermektedir. Karaoğlu Isıtma & Soğutma olarak müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat garantisini ilke edinmiş olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Karaoğlu Isıtma & Soğutma ile ısıtma tesisat, soğutma tesisatı, ısıtma soğutma sistemleri, havalandırma sistemleri, yangın tesisatı, klima tesisatı, sıhhi tesisat, izolasyon, ısı yalıtım, su yalıtım, ses yalıtım, havalandırma tesisatı gibi ihtiyaçlarınızda firmamızdan destek alabilirsiniz. Karaoğlu Isıtma & Soğutma ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Tanımı

ısıtma tesisat, soğutma tesisatı, ısıtma soğutma sistemleri, havalandırma sistemleri, yangın tesisatı, klima tesisatı, sıhhi tesisat, izolasyon, ısı yalıtım, su yalıtım, ses yalıtım, havalandırma tesisatı

Hizmet Bölgeleri

Antalya Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Kombi Servisi kategorisine ait olan ve Antalya Kepez lokasyonunda yer alan KARAOĞLU ISITMA & SOĞUTMA kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?